Hakan Girit “Korkuyorum”la Listelerde!

1986 yılında Grup Piramit’in solistliğini yaparak profesyonel müzik hayatına başlayan, yaklaşık 35 yıldır albüm ve konser çalışmalarına aralıksız devam eden, başarılı müzisyen Hakan Girit söz ve müziği kendisine ait olan yeni şarkısı Korkuyorum‘u sevenleriyle buluşturdu. Bodrum’da uzun zamandır yaşayan   Hakan Girit, yönetmenliğini Atilla Dündar’ın üstlendiği ‘Korkuyorum’ şarkısına bir de klip çekti.

Amerika’daki single’ı ses getirdi.

2020- 2023 yılları arasında 14 tekli / single  çalışması yapan Girit, Türk ve Amerikalı müzisyenlerin yer aldığı İstanbul- New York- Los Angeles arasında maceralı yolculuklar sonunda “First morning light”ı tamamladı.  Prodüktörlüğünü Amerikalı Danny Stimac’in yaptığı ve Amerika’da ses getiren parçanın sözlerini Amanda Stimac’le ile birlikte yazan sanatçı,  Amerika’da çok ses getirdi.

 Müzik elçisi  

Sahne  çalışmaları ve üretimiyle dünyaya seslenen “Hakan Girit”, özellikle son on yıldır uluslararası otellerde , Ege ve Akdeniz sahilleri ağırlıklı olmak üzere İngiliz, Alman, Belçikalı, Rus, Ukraynalı, Hollandalı v.b. gibi ülkemizi ziyaret eden on binlerce turiste,  konserler verdi Hakan Girit, “Ülkemin tanıtımı adına, ben ve ekibim (Euro pop soundlu ) kendi bestelerimin de yer aldığı Türkçe ve İngilizce geniş bir repertuarla bir nevi kültür-sanat turizm elçiliği yapmaya devam ediyoruz” diye konuştu.  

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Glasxs 2024’e “Çilekli Milkshake” İle Giriyor!

Çilekli Milkshake ile Glasxs sesini yeniden tanımlamaya hazırlanıyor. Cesurca, daha önce gitmediği müzikal alanlara doğru …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: