ROCKEN

ROCKEN 32. Bölüm | Su Soley

Her program farklı bir konukla EN’lerini buluşturduğumuz ROCKEN programımızın yeni bölümü yayınlandı. ROCKEN programımızın 32. bölüm konuğu; alternatif müziğin sevilen ve güçlü sesi Su Soley oldu. ROCKEN, Pazartesi günleri 17:00’da farklı konuklarıyla Rock İstasyonu Youtube kanalında sizlerle buluşmaya devam edecek.

Devam »

ROCKEN 31. Bölüm | Halil Özüpek

Her program farklı bir konukla EN’lerini buluşturduğumuz ROCKEN programımızın yeni bölümü yayınlandı. ROCKEN programımızın 31. bölüm konuğu; rock ve rap müziği birbirine en uç noktalarda başarıyla karıştırarak sunan RockA grubunun vokali Halil Özüpek oldu. ROCKEN, Pazartesi günleri 17:00’da farklı konuklarıyla Rock İstasyonu Youtube kanalında sizlerle buluşmaya devam edecek.

Devam »

ROCKEN 30. Bölüm | Can Baydar

Her program farklı bir konukla EN’lerini buluşturduğumuz ROCKEN programımızın yeni bölümü yayınlandı. Yeni sezonuyla, uzun bir aradan sonra tekrar start verdiğimiz ROCKEN programımızın 30. bölüm konuğu; Gece grubunun solisti olarak hayatımıza giren, şimdi ise solo kariyerine devam eden Can Baydar oldu. ROCKEN, Pazartesi günleri 17:00’da farklı konuklarıyla Rock İstasyonu Youtube …

Devam »

ROCKEN 29. Bölüm | Erhan Ertetik

Her program farklı bir konukla EN’lerini buluşturduğumuz ROCKEN programımızın yeni bölümü yayınlandı. Yeni sezonuyla, uzun bir aradan sonra tekrar start verdiğimiz ROCKEN programımızın 29. bölüm konuğu; ülkemizin önde gelen bas gitaristlerinden Erhan Ertetik oldu. ROCKEN, Pazartesi günleri 17:00’da farklı konuklarıyla Rock İstasyonu Youtube kanalında sizlerle buluşmaya devam edecek.

Devam »

ROCKEN 28. Bölüm | Dengin Ceyhan

Her program farklı bir konukla EN’lerini buluşturduğumuz ROCKEN programımızın yeni bölümü yayınlandı. Yeni sezonuyla, uzun bir aradan sonra tekrar start verdiğimiz ROCKEN programımızın 28. bölüm konuğu; ülkemizin genç ve başarılı, aynı zamanda rock/metal müzik camiasının yakından tanıdığı piyanist Dengin Ceyhan oldu. ROCKEN, Pazartesi günleri 17:00’da farklı konuklarıyla Rock İstasyonu Youtube …

Devam »

ROCKEN 27. Bölüm | Barış Başarol

Her program farklı bir konukla EN’lerini buluşturduğumuz ROCKEN programımızın yeni bölümü yayınlandı. Yeni sezonuyla, uzun bir aradan sonra tekrar start verdiğimiz ROCKEN programımızın 27. bölüm konuğu Narda Afrika grubunun vokali Barış Başarol oldu. ROCKEN, Pazartesi günleri 17:00’da farklı konuklarıyla Rock İstasyonu Youtube kanalında sizlerle buluşmaya devam edecek.

Devam »

ROCKEN 26. Bölüm | Yunus Emre Tokmak

Her program farklı bir konukla EN’lerini buluşturduğumuz ROCKEN programımızın yeni bölümü yayınlandı. Yeni sezonuyla, uzun bir aradan sonra tekrar start verdiğimiz ROCKEN programımızın 26. bölüm konuğu Pusula grubunun gitaristi Yunus Emre Tokmak oldu. ROCKEN, Pazartesi günleri 17:00’da farklı konuklarıyla Rock İstasyonu Youtube kanalında sizlerle buluşmaya devam edecek.

Devam »

ROCKEN 25. Bölüm | Bertuğ Cemil

Her program farklı bir konukla EN’lerini buluşturduğumuz ROCKEN programımızın yeni bölümü yayınlandı. Yeni sezonuyla, uzun bir aradan sonra tekrar start verdiğimiz ROCKEN programımızın 25. bölüm konuğu Türk Rock müziğinin önemli ve sevilen isimlerinden Bertuğ Cemil oldu. ROCKEN, Pazartesi günleri 17:00’da farklı konuklarıyla Rock İstasyonu Youtube kanalında sizlerle buluşmaya devam edecek.

Devam »

ROCKEN 24. Bölüm | Taha Gürbüz

Her program farklı bir konukla EN’lerini buluşturduğumuz ROCKEN programımızın yeni bölümü yayınlandı. Yeni sezonuyla, uzun bir aradan sonra tekrar start verdiğimiz ROCKEN programımızın 24. bölüm konuğu müzikseverlerin bağımsız müzik sahnesinden tanıdığı Taha Gürbüz oldu.  ROCKEN, önümüzdeki hafta itibariyle Pazartesi günleri 17:00’da farklı konuklarıyla Rock İstasyonu Youtube kanalında sizlerle buluşmaya devam …

Devam »
error: