Cenk Sönmez: “Aktif Müzik Hayatımıza Geri Dönmeye Karar Verdik”

2021 yılı Temmuz ayında, ülkemizin köklü geçmişe sahip rock gruplarından Dejavu’nun kurucularından ve solisti Cenk Sönmez‘in gruptan ayrılmasıyla birlikte konser ve albüm çalışmalarına ara veren Dejavu, geçtiğimiz günlerde İstanbul Büyük Şehir Belediyesi’ne ait bir organizasyonda sahne aldı.

Dinleyicileri şaşırttığı gibi, aynı zamanda heyecanlandıran bu gelişmeyi Cenk Sönmez‘e sorduk…

Öncelikle merhaba, 2021 yılında çeşitli nedenlerden dolayı, bir çok başarıya imza attığınız Dejavu grubunun aktif müzik hayatını noktaladığını duyurmuştunuz. Ve o günden bugüne göz önünde yoktunuz. Dejavu cephesindeki gelişmeleri sizden öğrenelim istedik 🙂

Cenk Sönmez: Evet yoktuk. Pandemi süreci ve kişisel çalışma hayatımız yüzünden bir dönem geçici olarak yolları ayırmıştık. Derken çok güzel bir teklif geldi ve değerlendirmeye karar verdik. Bir araya gelince grubun oldukça dinamik olduğunu gördük. Sahnelere konserlere hazır olduğumuzu hissettik ve tekrar aktif müzik hayatımıza eksiksiz geri dönmeye karar verdik. Planlarımız arasında yeni şarkılar ve bol konserler var. Kadromuz ise vokalde Cenk Sönmez, etnik enstrümanlarda ve geri vokalde Doğan Yılmaz, gitar’da Oğuzhan Gençtürk, bas gitar’da Metecan Mete ve davul’da Barış Durmuş olarak güncellenmiştir. (Son kadromuz aynen devam etmektedir. İlginiz ve alakanız için teşekkür ederiz.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Kurucumuz ve Genel Yayın Yönetmenimiz Emrullah Tamer Uz, Gazete Pencere’den Burak Soyer’in Sorularını Yanıtladı!

Kurucumuz ve Genel Yayın Yönetmenimiz Emrullah Tamer Uz, Gazete Pencere‘nin bugün yayınlanan (30 Ekim 2021) …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: