Ferit Tunçer’den İçi Dışı Rock Yeni Bir Şarkı: “Zor”

Türk Rock’un özgün seslerinden Ferit Tunçer’in yeni albüm projesi “İçi Dışı Rock” şarkılarından “Zor”, Ferit Tunçer’in kendi müzikal tarzını ustaca yansıttığı ve derin bir duygu yükü taşıyan sözleriyle ön plana çıkıyor. Şarkının nakaratında yinelenen “Çok zor anlatması her şeyi, cümleler savaşta zor, yaşanması her şeyi mesafeler yavaşta zor” dizeleri, insanın içindeki karmaşık duyguları ve hayatın zorluklarını yürekten ifade ediyor.

Ferit Tunçer, şarkı hakkında şunları söyledi: “Zor, içimizdeki en derin duyguları ifade etmenin ve yüzleşmenin ne kadar güç olduğunu anlatıyor. Hayatın akışında kaybolup giden duyguları, aşkı ararken yaşanan karmaşayı ve zamanın acımasız ilerleyişini anlatmaya çalıştım.”

Şarkı, Ferit Tunçer’in “İçi Dışı Rock” albüm projesinin başlangıç noktası olarak öne çıkıyor. Şarkının dinamik yapısı ve etkileyici sözleriyle Ferit Tunçer, Türk Rock müziğine içeriği tamamen Rock olan bir albüm daha kazandırıyor.

Ferit Tunçer’in “Zor” adlı şarkısı, tüm dijital platformlarda ve müzik marketlerinde yayında. Müzikseverler, Ferit Tunçer’in derin ve etkileyici müziğiyle buluşmak için şarkıyı hemen dinleyebilirler.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Feridun Düzağaç’dan Yeni Şarkı: “Kötü Adam”

Rock müziğin önde gelen ve sevilen isimlerinden Feridun Düzağaç “Kötü Adam” adlı yeni şarkısını dinleyiciyle …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: