Can Temiz’den Yeni Şarkı: “Beni Güzelce Öldür”

Hayvan Yaralı teklisi ile solo kariyerine başlangıç yapan ve ardından ilk solo albümü Ahlaken Alçak‘ı yayımlayan bas gitarist, söz yazarı ve yorumcu Can Temiz, karanlık bir aşk hikayesini anlattığı yeni teklisi Beni Güzelce Öldür‘ü Warner Music Türkiye etiketiyle takipçileri ile buluşturdu. 

MODEL grubunun kurucularından, Değmesin Ellerimiz, Pembe Mezarlık ve daha birçok hit şarkının da söz yazarı olan Can Temiz, Beni Güzelce Öldür şarkısının söz ve bestesine de kendi imzasını attı.

Şarkının prodüktörlüğünü Ali Rıza Şahenk ile birlikte üstlenen sanatçı, yeni şarkısında pop, indie, elektronik müzik ve elektronik rock öğelerini harmanladı. Şarkının kapak tasarımını da kendisi yapan çok yönlü sanatçı, çalışmayı yapay zeka kullanarak gerçekleştirdi.

İki sevgilinin melankolik valsi!

Can Temiz, yeni şarkısı Beni Güzelce Öldür ile ilgili duygularını şu sözlerle dile getirdi: ”Beni Güzelce Öldür, uzun yıllar sonra yazdığım ilk aşk şarkısı. Kendi şeytanlarıyla savaşırken en sevdiği insanı da buhranlarıyla yormanın mahcubiyetini yaşayan bir adamın özür dileme şarkısı aslında. Müzikal olarak şahsen çok sevdiğim 90’lar old school hip hop sound’unu emo rock ve kendime özgü gotik yaklaşımımla harmanlamayı denedim. Ortaya da iki sevgilinin melankolik valsi tadında bir şarkı çıktı. ”

Can Temiz‘in yeni teklisi Beni Güzelce Öldür, Warner Music Türkiye etiketiyle tüm dijital platformlarda yayımda.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Sera Savaş’la “Gündüz Aşık Olmak”

Sera Savaş, albümün dördüncü şarkısıyla bizleri duygusal bir yolculuğa ve yüzleşmeye sürüklüyor.   Garaj Müzik etiketli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: