Bertuğ Cemil ile Bahçe’de Coverlar Serisi!

Yağmur, Ben Hiç Sevemem, Kaygı.Hala günümüzde ilk günkü hislerle ve keyifle dinlediğimiz şarkılarından sadece birkaçı…Son albümü Issız derken kısa da olsa bir Kurtalan Ekspres tecrübesi.

Bertuğ Cemil çok göz önünde olmayı sevmese de, eminim ki ben dahil, sizler için de hem müzisyen kimliği, hem kişiliği ile yeri ayrı insanlardan biri.

Geçtiğimiz yaz Kurtalan Ekspres ile olan birlikteliğini sonlandıran müzisyen, bundan sonrasında kaldığı yerden solo projesine devam etmek, üretmek, kaydetmek, paylaşmak üzerine yoğunlaşacağını belirtmişti ki görünene bakılırsa öyle de oluyor…

Bertuğ Cemil Band‘ olarak yola devam eden, önemli gitaristlerimizden Akın Eldes ile akustik konserler de gerçekleştiren Bertuğ Cemil, soundcloud hesabında yeni bestelerini ve cover çalışmalarını yayınlamayı ihmal etmiyor.

Merak edenler için;

Bertuğ Cemil, dün ise “Bahçe’de Coverlar” adlı yeni bir cover video serisi başlattı ve hatta bu seriden iki video yayınladı.

Sevilen müzisyen, kariyeri boyunca çeşitli sahnelerde seslendirmiş olduğu coverları bu şekilde sık sık paylaşacak ve bu videolarda kendisine, sevimli kedileri Sansa ve Mathis de eşlik edecek.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Feridun Düzağaç’dan Yeni Şarkı: “Kötü Adam”

Rock müziğin önde gelen ve sevilen isimlerinden Feridun Düzağaç “Kötü Adam” adlı yeni şarkısını dinleyiciyle …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: