Yusuf Uğurer’den İlk Tekli: Cevaplar

Son dönem Türk Rock müziğinin efsane isimlerinden biri olacağına kesin gözüyle bakılan Yusuf Uğurer, sahne ve konserlerdeki başarılı yüksek enerjisini solo kariyeriyle sürdürmeye hazırlanıyor.

Yazdığı başarılı şarkıları tekliler halinde dinleyici ile buluşturmaya karar veren sanatçı, buna ‘Cevaplar‘ adlı şarkısıyla başladı.

17521853 10211924831813338 1895661492 o 300x300 - Yusuf Uğurer'den İlk Tekli: Cevaplar

Düzenli olarak, her ay bir şarkı ve klip paylaşılarak devam edecek prodüksiyon 12 şarkıyı kapsıyor.İlk şarkıya aşağıda yer alan dijital platformlardan ulaşabilirsiniz.

iTunes - Yusuf Uğurer'den İlk Tekli: Cevaplar     Türk Telekom Müzik - Yusuf Uğurer'den İlk Tekli: Cevaplar    Spotify - Yusuf Uğurer'den İlk Tekli: Cevaplar      Fizy - Yusuf Uğurer'den İlk Tekli: Cevaplar

Yusuf Uğurer:

Gitarizma, Eyyam, Efreet, Saints N’Sinners, Reflex, Işığın Yansıması‘ gruplarıyla sayısız konser ve performans sergileyen Yusuf Uğurer, 2007 yılında Eyyam grubuyla ‘Rock Makamı‘ adlı albümünü yayınlamıştı.Albümün yayınlanmasından bir sene sonra, 2008 yılında solo kariyerine başladı.

2011 yılında Haliç Üniversitesi Opera bölümünden mezunu olan ve  Türk Musikisi Yüksek Lisans programına hak kazanan müzisyen 2010 yılından bu yana şan dersleri vermeye ve sanatçılara vokal koçluğu yapmaya devam ediyor.

Dorock Bar’da efsaneleşen ‘Kutsal Perşembe’ performansı ile Cuma enerjisini Perşembe’den getiren Yusuf Uğurer, Türkçe Rock ve Pop şarkılarını kendine özgü sounduyla yorumluyor.Repertuarında bir çok sürpriz parçaya yer veren Uğurer, aynı zamanda kendi şarkılarını da müzik severlerin beğenisine sunuyor.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Umut Kaya ‘Hicran’la Bahar Ayına Hızlı Bir Giriş Yaptı!

Alternatif sahnenin güçlü isimlerinden UMUT KAYA, yoğun geçecek yaz aylarını selamladığı yeni teklisi ‘Hicran’ Garaj …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: