Yol Boyunca’dan Yeni EP: “Motel Günlükleri”

Müzikte synthsizer, güçlü sample’lar ve elektronik piyano gibi unsurları sentezleyerek yepyeni bir duruş ortaya koyan Yol Boyunca, yeni EP çalışması “Motel Günlükleri” ile 17 Mart’ta CES Yapım etiketiyle dinleyiciyle buluştu.

Motel Günlükleri adlı EP çalışması “Yol Boyunca” projesinin ilk EP çalışması ve içerisinde 4 adet şarkı bulunuyor. EP’nin adı projenin adından esinlenerek koyulmuş. EP içerisinde ağırlıklı olarak güçlü samplelar, synthsizer, elektro gitar, piyano, bass gitar ve bazı etnik enstrumanlar kullanılıyor.

İnsan Kendine Yaptığı Yanlıştan Kaçamıyor

EP’deki tüm sözlerin ve müziğin yaratıcısı Ötüken Avcı, süreci şu sözlerle anlatıyor;

“Motel Günlükleri adlı EP çalışmasını hazırlarken lisans eğitimimin sonlarındaydım, kendi içsel sıkıntılarımla toplum içindeki bazı sorunları ele alıp hem kendimi hem de tüm dinleyenleri bu süreçte tatmin edici ve aslında her şeyin yoluna girebileceğini anlatan 4 tane şarkı hazırladım.

Hayatta hiçbir şey ve hiç kimse kalıcı değildir, kendinizi sevin ve sahip olduğunuz bu hayatı kendiniz için yaşayın, eğer kendinize gerekli değeri vermezseniz kendinize çok büyük yanlış yapmış olursunuz.

Ve insan kendine yaptığı yanlıştan kaçamıyor.”

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Feridun Düzağaç’dan Yeni Şarkı: “Kötü Adam”

Rock müziğin önde gelen ve sevilen isimlerinden Feridun Düzağaç “Kötü Adam” adlı yeni şarkısını dinleyiciyle …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: