Yok Öyle Kararlı Şeyler Eşsiz Bir Albüm Lansmanına Hazırlanıyor!

Vokal ve gitarda Erdem Topsakal, solo gitarda Ayhan Akbaş, bas gitarda Ramazan Kırdım, davulda Boğaç Soydemir ve klavyede Çağrı Özer‘den oluşan “Yok Öyle Kararlı Şeyler” “yökş” adını verdikleri ilk albümleri ile müzik piyasasına giriş yapmış ve sevilen gruplar arasında yer almayı başarmışlardı.

İkinci albümlerini yayınlamaya hazırlanan Yökş, 28 Ekim‘de yayınlayacakları ikinci albümleri “Beklenen“in lansman konserini 2 Kasım‘da Zorlu Performans Sanatları Merkezinde gerçekleştirecek. Fakat bu lansman konseri bildiklerimizin aksine biraz daha farklı olacak.

2014’te Karaköy’de düzenledikleri Şarkı Sergisi‘ni yeni albümleri olan Beklenen’le tekrarlayacak olan yökş, yeni albümlerinde yer alacak 10 şarkı için 10 ayrı sanatçının imzasını taşıyacak olan çizimlerden oluşan sergi için kolları sıvadı. Lansmana gelen dinleyiciler yeni albümde ki şarkıları dinlemenin yanı sıra bu 10 ayrı sanatçının elinden çıkan “illüstrasyon” çizimlerini de inceleme fırsatı bulabilecekler.

Yok Öyle Kararlı Şeyler, yeni albümlerinin lansmanı ve şarkı sergisi ile 2 Kasım – 2 Aralık tarihlerinde Zorlu PSM‘de olacak, lansman konserinin biletlerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

CuwKHcfWgAAqNNe 724x1024 - Yok Öyle Kararlı Şeyler Eşsiz Bir Albüm Lansmanına Hazırlanıyor!

Hakkında Yılmaz Tokatlı

Webmaster & Yazar - yilmaztokatli.com/link

Diğer Haberler

Sera Savaş’la “Gündüz Aşık Olmak”

Sera Savaş, albümün dördüncü şarkısıyla bizleri duygusal bir yolculuğa ve yüzleşmeye sürüklüyor.   Garaj Müzik etiketli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: