Anasayfa » Haberler » Yok Öyle Kararlı Şeyler Eşsiz Bir Albüm Lansmanına Hazırlanıyor!

Yok Öyle Kararlı Şeyler Eşsiz Bir Albüm Lansmanına Hazırlanıyor!

Vokal ve gitarda Erdem Topsakal, solo gitarda Ayhan Akbaş, bas gitarda Ramazan Kırdım, davulda Boğaç Soydemir ve klavyede Çağrı Özer‘den oluşan “Yok Öyle Kararlı Şeyler” “yökş” adını verdikleri ilk albümleri ile müzik piyasasına giriş yapmış ve sevilen gruplar arasında yer almayı başarmışlardı.

İkinci albümlerini yayınlamaya hazırlanan Yökş, 28 Ekim‘de yayınlayacakları ikinci albümleri “Beklenen“in lansman konserini 2 Kasım‘da Zorlu Performans Sanatları Merkezinde gerçekleştirecek. Fakat bu lansman konseri bildiklerimizin aksine biraz daha farklı olacak.

2014’te Karaköy’de düzenledikleri Şarkı Sergisi‘ni yeni albümleri olan Beklenen’le tekrarlayacak olan yökş, yeni albümlerinde yer alacak 10 şarkı için 10 ayrı sanatçının imzasını taşıyacak olan çizimlerden oluşan sergi için kolları sıvadı. Lansmana gelen dinleyiciler yeni albümde ki şarkıları dinlemenin yanı sıra bu 10 ayrı sanatçının elinden çıkan “illüstrasyon” çizimlerini de inceleme fırsatı bulabilecekler.

Yok Öyle Kararlı Şeyler, yeni albümlerinin lansmanı ve şarkı sergisi ile 2 Kasım – 2 Aralık tarihlerinde Zorlu PSM‘de olacak, lansman konserinin biletlerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

cuwkhcfwgaaqnne

Hakkında Yılmaz Tokatlı

Yılmaz Tokatlı
Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni 🤘🏼 yilmaztokatli.com'da Blog Yazarı

Diğer Haberler

Murder King İlk Akustik Projesinin İlk Single Çalışmasını Yayınladı!

Mart ayında “Fiyasko” adlı ikinci stüdyo albümünü yayınlayan ve dinleyiciden tam not alan Murder King, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir