Yeni Kadrolu Malt’tan İlk Geri Dönüş Konseri!

Gol“, “Deprem” gibi bir çok sert ve enerjik şarkılarıyla ve kendi adlarını taşıdıkları ilk albümleriyle 2006 yılında hayatımıza giren, 2010 yılında ise yine “Olmaz“, “Yeniden” gibi hit şarkılara imzasını attıkları “Arıza” albümlerini yayınlayan Malt grubunun vokali Cenk Durmazel‘den geçtiğimiz ay, ülkemizin önemli ve sevilen davulcularından Burak Gürpınar‘ın da olduğu fotoğraf karesiyle yapılan “Konser tarihi ve yerini doğru bilen ilk 650 kişi davulcumuz Burak’tan dörder tane yani toplamda 2600 adet baget kazanma ihtimali kazanacaktır.” paylaşımı gelmiş söz konusu paylaşım rock müzikseverler arasında heyecan yaratmıştı.

Ardından ise grubun twitter hesabından aynı fotoğraf karesiyle birlikte “Dün Yeniden” paylaşımı gelmişti.

Bu geri dönüşün sadece konserlerden ibaret mi, yeni Malt şarkıları veya albümü de buna dahil mi bilinmez derken Malt‘ın yeni kadrosuyla ilk konser tarihi belli oldu.

Buna göre Malt, 27 Mayıs Cuma günü Cenk Durmazel, Barış Ertunç, Cenk Turanlı ve Burak Gürpınar’dan oluşan yeni kadrosuyla Kadıköy Dorock XL‘da dinleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Söz konusu etkinliğin biletleri biletix‘te satışa sunuldu.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Taylan Ayık’dan Yeni Klip: “Uyan”

Türk ağır metalinin tanınan ismi Taylan Ayık geçtiğimiz ay Elenor Müzik etiketiyle yayınladığı “Küfür” albümünden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: