Yaşanmışlığın Yazdırdığı Şarkı: Saymadım

Değişik mahlaslarda enstrümantal ve sözlü şarkılar yayınlayan ve yaptığı müziği elektronik müzik olarak niteleyen Deniz Aysev şarkılarını artık kendi ismi ile yayınlamaya başladı. Deniz Aysev’in çıkış şarkısı “Saymadım”, OnAir Sahne etiketiyle müzikseverlere sunuldu.

Çocukluğundan bu yana müzikle iç içe bir yaşam süren Deniz Aysev, yaşamında -meslek- olarak başka bir yol çizse de müzikten asla kopamayan genç bir müzisyen. Küçük yaşlarından itibaren piyano ve keman dersleri alan, korist olan Deniz Aysev eğitimi için önce İtalya’da Güzel Sanatlar Akademisi’nde okumuş, ardından Türkiye’ye dönüp pastacılık eğitimi almış. Şu anda müzikleri dışında muhteşem lezzetler sunan başarılı da bir aşçı.

Saymadım” yaşanmışlıktan çıkan bir şarkı.

Şarkının hikayesini genç müzisyen şöyle dile getiriyor: “Saymadım hep benzer sonlu karmik ilişkiler yaşadığım bir dönemde, kendi aşk hayatımı anlatan bir şarkı oldu.

Yaşanmışlık ve birikim Deniz Aysev’in şarkıyı müziği ve sözleriyle bir gecede ve bir anda ortaya çıkarmasına neden olmuş.
 

Deniz Aysev’in “Saymadım” şarkısını tüm dijital platformlardan dinleyebilir ve klibini OnAir Sahne YouTube kanalından izleyebilirsiniz.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Gormot Sessizliğini “Korku” İle Bozdu!

Karadeniz’in büyülü enstrümanı tulumu progressive rock formuyla birleştirdiği iki yıl önce yayınladıkları ilk single “Hicazuri” …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: