Whisky ve Serdar Çokuslu 40. Yılını Dostları İle Birlikte Kutluyor!

Whisky ve grubun kurulduğundan beri değişmeyen tek üyesi olan Serdar Çokuslu müzik serüveninin 40. yılını dostları ile birlikte kutluyor.

Kutlamanın yapılacağı Kadıköy DorockXL‘ın konuşlandığı bina henüz ortada yokken, otopark olarak kullanılan o arsada park eden araçlarına 50 metre yandaki ana üstleri Kadıköy Çarşısı’ndan mütemadiyen alet taşıyarak konserlere, TV çekimlerine giden grup üyeleri, adeta bir portaldan geçer gibi bu kez aletlerini ayrı yere denk gelen sahneye taşıyacaklar.

Bu 40 yıllık zaman diliminde grupla yolları kesişmiş üyeler, yol arkadaşları, gönül dostları, dönemdaşları, hayranları, onları sahnede yalnız bırakmayarak geceye anlam katacak.

Ülkemizin, belki de dünyanın yapay kalpli tek rock sanatçısı Serdar Çokuslu gece boyu kah vokaliyle kah gitarıyla sahnede yer alacak ve siz belki de ilk defa hep Serdar’ın sesinden dinlemeye alışık olduğunuz şarkıları bambaşka yorumlarla bambaşka harika seslerden dinleyeceksiniz.

İlk defa konser günü mekanda satışa çıkacak, bu özel gecenin anısına sınırlı sayıda basılan Aptülika imzalı bir çizim ve ilk Whisky logosunu taşıyan tshirt‘ü de koleksiyonunuza katmayı ihmal etmeyin!

IMG 5223 - Whisky ve Serdar Çokuslu 40. Yılını Dostları İle Birlikte Kutluyor!

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Ogün Sanlısoy’dan “Daha Dur”a Klip!

Geçtiğimiz günlerde dinleyiciden tam not alan “Git” adlı EP çalışmasını yayınlayan Ogün Sanlısoy’dan “Daha Dur” …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: