Veys Çolak Yeni Albümünün İlk Teklisini Yayınladı!

Veys Çolak’ın yedi parçadan oluşacak “Denizin Öte Yanı” isimli ilk uzunçalarından “Yaralara Saygılar” adlı ilk tekli BBI Music Co. etiketiyle yayında!

Veys Çolak yeni albümünün ilk teklisi olan Yaralara Saygılar ile geçmişte deneyimlerine hüzünlü bir selam veriyor. Daha önceki çalışmalarıyla hikaye ve his anlatıcılığı noktasındaki başarısını kanıtlayan söz yazarı, Yaralara Saygılar ile geçmişe müzik aracılığıyla dönüş yapıyor. Yetenekli besteci ve söz yazarı, albümün bu ilk teklisinde samimi ve içten bir anlatım dili tercih ediyor.

Veys Çolak’ın “en üretken dönemlerimin meyvesi” olarak tanımladığı Denizin Öte Yanı adlı ilk uzunçaları, yalnızlığın duygusal derinliklerini, iç sesimizle konuşmalarımızı, aşk arayışımızı ve kalp kırıklıklarımızı geçmişi sorgulayarak anlatıyor. Şarkı yazarlığı, multi-enstrümanistliği ve aranjörlüğünü kendi üstlendiği 7 şarkılık yeni albümünden Veys Çolak, Gülüşümden adlı ikinci teklisini ise 1 Nisan tarihinde paylaşacak.

BBI Music Co. etiketiyle yayınlanan Yaralara Saygılar’ın sözü, müziği, düzenlemesi ve gitardaki ismi sanatçının kendisi olurken davulda Gencay Kıymaz’ın, mix, mastering’de ise Anıl Çifter’in imzasını görüyoruz. 

 

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Pınar Azizoğlu “Dünya Telaşı” İsimli Albümünü Tüm Görkemiyle Dinleyicileriyle Buluşturdu!

İlk single’ı “ Anka”yı 2021 Ağustos ayında yayınlayan Türk Rock Müziği’nin güçlü sesli kadın vokali …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: