Processed with VSCO with a6 preset

Vera’dan Yeni Şarkı: “Sıradan Yaralar”

Geçtiğimiz yıllarda Mutluluk Reklamı, Saklanır Nisan ve Sokaklar gibi pek çok güçlü şarkıyı dinleyicileriyle buluşturan, Deniz Kabukları ve Sonsuza Kadar ile Türkçe Rock listelerinde ilk sıraya yükselen Vera, peş peşe bölümler halinde yayınladığı son hikayesinde kapanışı yapıyor.

Beş şarkılık serinin final parçası Sıradan Yaralar, Doğan Müzik Yapım etiketiyle tüm dijital platformlarda yayında.

2021 yazında Cam Kenarı ile başlayan konsept serinin son parçası Sıradan Yaralar, hikayenin başlangıcına dönerken, sözü bu kez kalana değil, gidene bırakıyor. Arkada bırakılanlar, irtifa kaybı ve uykusuzluk teması ile grup, beş bölümlük hikayesine nokta koyuyor.

Vera’nın köklerine dönerek, rock davulları ve elektrik gitarları yeniden ön plana aldığı parçanın kayıtları grubun ev stüdyosunda tamamlandı. Prodüktörlüğünü bir kez daha Arel Koray Nalbant’ın üstlendiği, mastering’i Güven Ersoysal (Babajim Studios) tarafından yapılan parçanın geri vokallerinde ise, alternatif müziğin başarılı temsilcilerinden Simge Pınar’ın imzası var.

Sıradan Yaralar ile eş zamanlı yayınlanan klip ise, ilk parça ile başlayan bir kısa filmin final sahnesi niteliğinde. Hikayenin ilk klibinin başrolleri Buket Gülbeyaz ve Beril Acar’ı bir arada izlediğimiz videonun yönetmeni ise, başarılı oyuncu ve senarist, Aksel Bonfil.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Sis Yeni Albümünü Yayınladı: “Nef’es”

Türkiye’de Doom Metal’in köklü gruplarından Sis yeni çalışması “Nef’es” ile dinleyicisinin karşısına çıktı. 15 Eylül …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: