Vedat Özkaya’dan Yeni Tekli: ‘Gözyaşı Mevsimi’

Vedat Özkaya’nın yeni teklisi ‘Gözyaşı Mevsimi’ dinleyicileriyle buluştu.

Alternatif müziğin yükselen isimlerinden Vedat Özkaya’nın sözü ve müziği kendisine ait olan ‘Gözyaşı Mevsimi’ isimli son single çalışması, yayımlandığı ilk günlerden Spotify, Apple Music, Fizy gibi dijital platformların editör listelerinde kendine yer bularak güçlü bir çıkış yaptı.

Gözyaşı Mevsimi’, dinamizmi ve güçlü duygusuyla dinleyicilerin kalplerine dokunup, hislerine ortak olan bir şarkı. Şarkının oluşum aşaması Vedat Özkaya ve Mustafa Oflaz’ın izlerini görmek mümkün. Şarkının kayıt, mix ve mastering çalışmaları Özkaya’nın, aranje ise ikilinin imzasını taşıyor.
Mustafa Oflaz’ın projeye katkısı klavye ve elektro gitarın dışında kapak görseli çalışması olarak da karşımıza çıkıyor.

Vedat Özkaya’nın ses getirecek yeni teklisi ‘Gözyaşı Mevsimi’ Avrupa Müzik etiketi ile tüm dijital platformlarda yerini aldı.

Dinleyicileri ile sosyal medyadan da yakın iletişim içinde olan sevilen müzisyenin dinleyeni duygusallaştıran şarkısı ‘Gözyaşı Mevsimi’ni tüm dijital müzik platformlarından dinleyebilirsiniz.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

52 Hertz Yeni Teklisini Yayınladı: “Unholy Religion”

52 Hertz, yayınlanması 2024 yılına ertelenen ilk albümlerinden bir tekli daha yayınladı. Ankara’nın Polatlı ilçesinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: