Varilfest ‘Dert Sende Derman Bende Akustik’ Konserinden Klip Tadında Video Geldi!

22 Ekim Varil Camping’de gerçekleşen Varilfest ‘Dert Sende Derman Bende Akustik’ konserinde, Hayko Cepkin ve Halil Sezai’nin unutulmayan düete imza attıkları şarkı ‘Duyanlara Duymayanlara’ klip tadında Varil Camping tarafından yayınlandı.

Hayko Cepkin ve Halil Sezai, Varil Camping’de gerçekleşen ‘Dert Sende Derman Bende‘ Konserinde aynı sahneyi paylaşmış ve katılanlara unutulmaz bir gece yaşatmıştı.

Mayıs ayında ‘Varilfest‘ adıyla ilk kez bir festivale imza atan Varil Camping,  iki yakın dost olan Hayko Cepkin ve Halil Sezai’nin aynı sahneyi paylaştığı akustik konser için 22 Ekim’de tekrar kapılarını açtığı 21:45 sularında başlayan gece geç saatlere kadar sürmüştü.

İkilinin dertli gönüllere derman olduğu gece Hayko Cepkin‘in kendi şarkılarının yanı sıra Halil Sezai’nin şarkıları ‘İsyan‘ ve ‘Duyanlara Duymayanlara‘ şarkısını seslendirmesiyle devam etmiş, Hayko Cepkin ve Halil Sezai‘nin, dertli gönüllere derman olduğu akustik konser, ikilinin birbirlerinin şarkılarını seslendirmesiyle son bulmuştu.

Sözü fazla uzatmayalım ve sizleri uzun süre konuşulacak bu düet ile başbaşa bırakalım…

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Ogün Sanlısoy’dan “Daha Dur”a Klip!

Geçtiğimiz günlerde dinleyiciden tam not alan “Git” adlı EP çalışmasını yayınlayan Ogün Sanlısoy’dan “Daha Dur” …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: