Ufuk Sağın’dan Yeni Şarkı: “Ütopya”

Ufuk Sağın, yeni şarkısı “Ütopya”yı On Air Music Co. markasıyla yayımladı.

İngilizce sözlü rock şarkılarıyla tanınan Ufuk Sağın, son dönem ağırlık verdiği Türkçe sözlü Rock şarkılarına bir yenisini daha ekledi. Sözleri ve müziği müzisyenin kendisine ait olan şarkının prodüksiyon ve mix-masteringinde İbrahim Ünverdi’in imzası var.

Ufuk Sağın şarkının prodüksiyon sürecini şöyle aktarıyor: “Sanırım hiçbir şarkımızın yapımı Ütopya kadar uzun sürmemiştir. Şarkının prodüksiyonuna 2022 yılının yazında başladık ve yaptığımız çoğu hamlede bir şeyleri beğenmeyip değiştirmeye karar verdik. Bir yandan klip planlamaları, çekimi vs. derken aradan 1 buçuk sene geçmiş. Bu işi yaparken çok fazla engel ile karşılaştık ama sonuçta hepimiz verdiğimiz emekten gurur duyuyoruz. Şarkı yayında değilken birkaç sefer konserlerimizde çalmıştık ve dinleyicilerimizden çok güzel tepkiler almıştık. Umarız ki ilk defa dinleyecek olanlar da aynı fikirde olur.”

Hayatın “Gerçek olamayacak kadar güzel” dediğimiz o çok özel zamanlarını konu alan “Ütopya”nın klibi müzisyenin kendi YouTube kanalından yayımlandı. Klibin yönetmenliğini ise Rıdvan Yüreğilli ve Furkan Akyol üstlenmiş.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Ogün Sanlısoy’dan “Daha Dur”a Klip!

Geçtiğimiz günlerde dinleyiciden tam not alan “Git” adlı EP çalışmasını yayınlayan Ogün Sanlısoy’dan “Daha Dur” …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: