Ufuk Sağın İlk Teklisini Yayınladı: Against Reality

Ufuk SağınAgainst Reality” adlı ilk teklisini klibiyle birlikte yayınladı.

Söz müziği Ufuk Sağın‘a ait olan şarkının düzenlemesini, aranjesini, prodüktörlüğünü, yanı sıra mix ve mastering işlemlerini Umut Atakan Özşenol yaptı.

Pandemi süreci sebebiyle 6 ay gibi bir sürede çalışmaları tamamlanan “Against Reality” şarkısına çekilen klibin yönetmenliğini Tolga Van üstlendi.

Ufuk Sağın söz konusu çalışmayla ilgili; “UAÖ Sound ekibiyle bu çalışmaya 2019 Aralık ayının sonlarında başladık.Kayıtlarımız bittikten sonra klip için fikir ve mekan arayışlarına girdik. 2020 Mayıs ayının başında çekmeyi planladığımız klibi pandemi dolayısıyla Haziran ayının sonunda çekebildik. Bu rötarı avantajımıza çevirmek için bu süre içinde tam gaz klip için hazırlıklar ve çalışmalar yaptık ve ortaya çıkan sonucun en başta planladığımızdan daha güzel olduğunu düşünüyoruz. Bize destek olan arkadaşlarımıza ve ekibimzde çalışan herkese gönülden teşekkür ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Alper Kayman’dan Yeni Şarkı: “Eyvallah”

Necati ve Saykolar‘ın elektro gitaristi, aynı zamanda Rockistasyonu.com yazarımız Alper Kayman, “Eyvallah” adını verdiği yeni …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: