Ufuk Beydemir’den Yeni Bir Tekli “HİÇ”

2018 yılında çıkardığı ilk stüdyo albümü “Sevda Gibi” ve bu albümden yayınladığı ilk şarkısı “Ay Tenli kadın” ile sadece ülkemizde değil, birçok dünya ülkesinde de listelere girmeyi başaran genç ve yetenekli sanatçı Ufuk Beydemir yeni teklisi “HİÇ” ile müzikseverleri yeniden selamlıyor.

Sözü ve müziği Ufuk Beydemir’e ait olan, aranjesini Ufuk Beydemir, Mert Kasap, Onur Taşkan ve Mert Sever’in birlikte gerçekleştirdiği ve yine Ufuk Beydemir ve Mert Kasap prodüktörlüğünde hayat bulan “HİÇ” 2021 yılının en büyük “hit” şarkılarından biri olmaya aday.

Kayıtları 2021 ocak ayında Kadıköy Erekli-Tunç stüdyosunda gerçekleştirilen “HİÇ” elektronika alt yapıları ve pop-rock sounduyla, yepyeni bir tarz ve janra olarak dinleyicilerin beğenisine sunuluyor.

Tüm dijital platformlarda aynı anda yayınlanan bu yepyeni teklinin sözleri ise, yaşadığımız zorlu zamanları atlatmaya çalışan ama bir taraftan da geçmişe takılı kalmış ve hatıralarından bir türlü kurtulamayan, mazide kalan aşkına derdini anlatmaya çalışan genç bir adamın duygularını yansıtıyor. Şarkının müzik klibini ise Mevzu ekibinden tanıdığımız yönetmen Murat Onur Öner üstlendi.

2020 yılında başlayan ve tüm dünyayı etkisi altına alarak, bilinen tüm insan hayatlarını derinden etkileyen pandemi döneminde de üretimlerine ara vermeyen Ufuk Beydemir, yeni teklisi “HİÇ”te kaybolan zaman ve mekan mefhumunu, kaybettiğimiz ve sonradan farkına vardığımız tüm güzellikleri çok gerçekçi ve özel bir ifadeyle dile getiriyor. Kısacası her sanatçının yapması gerektiği üzere, Ufuk Beydemir bu çok tuhaf zamanın nabzını tutarak, bu yeni şarkısında kendi jenerasyonunun yeniden sesi ve soluğu oluyor.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Alper Kayman’dan Yeni Şarkı: “Eyvallah”

Necati ve Saykolar‘ın elektro gitaristi, aynı zamanda Rockistasyonu.com yazarımız Alper Kayman, “Eyvallah” adını verdiği yeni …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: