Ufuk Beydemir’den Yaş Gününe Özel Çok Keyifli ve Sürpriz Bir Klip: N’aber?

2018 yılında profesyonel müzik hayatına ilk albümü “Sevda Gibi” ile adım atan, farklı sesi, tarzı ve harika şarkılarıyla her yaştan müzik dinleyicisinin büyük beğenisini kazanan Ufuk Beydemir, müzikal yolculuğuna 2. stüdyo albümü “Kristal Oda”dan ard arda çıkardığı yeni şarkılar ve müzik klipleriyle devam ediyor.

Dünyayı saran Korona – Covid-19 virüsünün etkisiyle evlere kapandığımız, izolasyon ve sosyal mesafeye dikkat ettiğimiz bu çalkantılı ve zor dönemde, kısıtlı imkanlarla da olsun üretimine devam eden sanatçıdan ikinci klip “N’aber?” adlı şarkısına geldi.

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesaplarından ortaklaşa hayata geçirilecek bir video klip fikrini dinleyicileriyle paylaşan, sevenlerinin katılım ve desteğini isteyen sanatçıyı hayranları yalnız bırakmadı ve yaş günü hediyesi olarak yüzlerce video yolladı. Ufuk Beydemir’de bu videoları N’aber? şarkısında toplayarak dinleyicilerine kendi yaş günü olan 14 nisanda bir başka hediye vermiş oldu.

Sokağa çıkamadığımız bir araya gelip kolektif üretim yapamadığımız bu günlerde dinleyicilerin kendi evindeki imkanlarla çektiği kısa videolardan oluşan bu müzik klibi, sımsıcak atmosferiyle, her şeye rağmen, hala ümit ve yaşam sevinciyle dolu olduğumuzun, mücadeleye devam edeceğimizin canlı bir kanıtı gibi. Gencinden yaşlısına yüzlerce Ufuk Beydemir hayranının kendi evinde ve kendi imkanları dahilinde cep telefonuyla çektikleri hem eğlenceli, hem de son derece keyif verici videolardan oluşan N’aber? şarkısının bu müzik klibini Ahsen Eser kurguladı ve yönetti.

Dünyanın dört bir yanından , farklı ülkelerden de destek geldi.

N’aber? in bir diğer önemli özelliği ise yollanan videoların sadece izolasyon altındaki ülkemizdeki dinleyicilerden değil, başta İngiltere, İtalya, İspanya, Fransa, Kore, Hollanda, Rusya gibi Korona virüsle ciddi mücadele vermekte olan farklı ülkelerden de gelmesi ve moral desteğinin çok yoğun olması. Ufuk Beydemir’in bu yeni klibine daha az bilinen Özbekistan gibi ülkelerden dahi katılım olması bu konuda uluslararası dayanışmanın ve sevginin sınır tanımadığının belki de en güzel örneklerinden biri oldu.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Kadri Karahan’dan Yola Devam Şarkısı: “Gençliğimin Ağacı”

İlk single çalışması “Karanlık Bir Drama”yı 2019 yılında yayınlayan şair, müzik eleştirmeni, fotoğraf sanatçısı ve …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: