Turhan Oğuz Atay’dan Yeni Tekli: Gölgem Peşimde

Turhan Oğuzhan Atay’ın beşinci tekli çalışması “Gölgem Peşimde” tüm dijital platformlarda yayına girdi.

 “Geçmişinizin peşinizi bırakmadığı zamanlar olmuştur. Hatta bazen de siz bıraksın istemezsiniz. O sizin gölgeniz gibidir. Filmlerdeki gibi anıları isteyerek sildirmek şu an hala mümkün değil. İçinizde bitiremediğiniz bir his varsa ve bunu bastırmak yerine yaşamayı tercih edenlerdenseniz bu şarkımda kendinizi bulma ihtimaliniz oldukça yüksek.– Turhan Oğuzhan Atay

Gölgem Peşimde, diğer şarkılarına göre çok daha sade ve akustik bir havaya sahip. Enstrüman olarak da yalnızca akustik, elektrik ve bas gitar bulunuyor. Çalışmanın mix-mastering işlemleri de yine kendisine ait.

Turhan Oğuzhan, uzun yıllar İzmir’de çeşitli mekanlarda sahne aldı. Geçtiğimiz aylarda İstanbul’a yerleşerek çalışmalarına burada devam etmeye başladı. 11 Mayıs 2020’de yayınlamış olduğu ilk tekli çalışmasının ardından, “Gölgem Peşimde” de dahil olmak üzere dört çalışmasını bağımsız olarak dinleyicilerinin beğenisine sundu. Ayrıca Olta Dayanışma albüm serisinin beşincisinde yer alan “Duymuyorlar” isimli şarkısını da eklersek şu anda dijital platformlar üzerinden dinleyebileceğiniz toplamda beş adet şarkısı bulunmakta.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Umut Kaya ‘Hicran’la Bahar Ayına Hızlı Bir Giriş Yaptı!

Alternatif sahnenin güçlü isimlerinden UMUT KAYA, yoğun geçecek yaz aylarını selamladığı yeni teklisi ‘Hicran’ Garaj …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: