Tunca’dan Yeni Tekli: “Suretler ve Silüetler”

Alternatif sahnenin üretken isimlerinden Tunca, geçtiğimiz ekim sonunda yayınladığı EP’si Gir İçeri sonrasında yeni parçası Suretler ve Silüetler ile tekrar karşımızda!

Müzik kariyerine genç yaşlarda gitar çalıp kendi bestelerini yaparak başlayan Tunca, daha sonra rock ve elektronik müzik ile ilgilendi. Zamanını müziğe dair birikim ile geçirdi. Birden fazla tarzı birbirine sentezlemeyi isteyen Tunca, müziğe sadece içinden geldiği gibi yaklaşarak kalıpların dışında bir anlayışa sahip.

29 Ekim tarihinde yayınladığı üç parçadan oluşan EP’si Gir İçeri sonrasında üretimlerine devam eden Tunca, hız kesmeden parçalarını yayınlamaya devam ediyor. Tunca, doyumsuz insanların arzularından bıkmış birinin isyanını ve kaçışını anlattığı yeni teklisi bugün itibarıyla dinleyiciyle buluştu.

Sözü, müziği, kaydı, mix’i, mastering’i ve kapak tasarımı sanatçıya ait olan Suretler ve Silüetler, 3 Aralık tarihinde BBI Music Co. etiketiyle tüm dijital platformlarda yayınlandı.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Alper Kayman’dan Yeni Şarkı: “Eyvallah”

Necati ve Saykolar‘ın elektro gitaristi, aynı zamanda Rockistasyonu.com yazarımız Alper Kayman, “Eyvallah” adını verdiği yeni …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: