TrakyaFest Hakkında Duyurumuz!

Bilindiği üzere 4-5-6 Ağustos tarihlerinde Erikli Sahili’nde gerçekleşecek olan TrakyaFest’in Medya sponsorluğunu üstlendiğimizi siz değerli takipçilerimiz ile büyük bir mutluluk, heyecan ve gururla paylaşmış, festival ile ilgili gerekli bilgilendirmeleri sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan yapmıştık.

Ajansla yaptığımız sponsorluk görüşmeleri ve sponsorluğumuzun kabul edilmesinden sonra, Rock İstasyonu ekibimizden 3 arkadaşımızın festivale katılmasını, aşağıda da yer alan kendi imkanlarımızla hazırladığımız ekip kartları dışında, festival tarafından da ekibimize kart temini yapılacağının güvencesini, medya sponsoru olmamız sebebiyle çekim yapabilmemiz için gerekli ekipmanların içeriye sokulması ve rahat çalışabilmemiz adına hiçbir sorun ile karşılaşmayacağımız yine tarafımıza bildirilmiştir.

1 300x168 - TrakyaFest Hakkında Duyurumuz!

Günlerdir bu festival için hazırlıklarını sürdüren ve Tekirdağ’dan yola çıkan ekibimiz, festivale girişte, medya sponsoru olduğumuzdan bihaber görevlilere uzun uzun açıklama yapmak zorunda kalarak festival alanına giriş yapmıştır.

Ekibimiz, festivalin açılışını yapacak olan ‘Deniz Tekin’ konseri için çekim hazırlıklarını yaptığı esnada, sahne amiri olduğunu belirten kişi tarafından sadece iki şarkılık bir süre çekim yapabileceğimizi, başka konserlerde çekim yapmamıza izin vermeyeceğini söylemiştir.

Ayrıca malum şahıs yine alaycı bir ifadeyle ismimizde ‘Rock’ ibaresi geçtiği için sadece bu kadarına müsaade edeceğini, ‘Rock’ ibaresi geçmese bu kadarına bile izin vermeyeceğini ifade etmiştir.

Yaşanan bu durumdan sonra festivaldeki editörümüz, konuyla ilgili ajanstan görüşmeleri gerçekleştirdiğimiz kişiyi aradığında telefonu başkası açmış olduğu için söz konusu kişiye ulaşılamamıştır.

Yaşanan bu durumdan dolayı ekibimiz, festival’den ayrılma kararı almıştır.

Elbette ilk kez gerçekleşecek bir festival’de aksaklıklar olması mümkündür ancak medya sponsoru olduğumuz bir festivalde ekibimize karşı yapılan bu tutum bizi son derece üzmüş ve giderilmesi gereken bazı eksiklikler var iken, bizim kaç dakika çekim yapıp yapmayacağımızla uğraşılmasını siz değerli takipçilerimizin ve müzik severlerin takdirine bırakıyoruz.

Bu sebeple TrakyaFest ile ilgili yayın yapma beklentisi olan takipçilerimize ve müzik severlere duyurulur.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Feridun Düzağaç’dan Yeni Şarkı: “Kötü Adam”

Rock müziğin önde gelen ve sevilen isimlerinden Feridun Düzağaç “Kötü Adam” adlı yeni şarkısını dinleyiciyle …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: