The Rockstars Have FALLEN

2013 yılında yayınladıkları ilk klipleri “Maskeler” ile büyük beğeni toplayan FALLEN grubu çok özel bir geceye hazırlanıyor. Çeşitli barlarda sahne alan grup, belirli aralıklarla sevenleriyle buluşmaya devam etmekteydi fakat bu sefer ki konser biraz daha farklı olacak.

19 Mart Pazar günü Dorock XL’da sahne alacak olan FALLEN grubu aynı zamanda çok özel misafirlerini de ağırlayacak. Bu özel konuklardan ilki hepimizin yakından tanıdığı Pentagram grubunun önemli ismi Cenk Ünnü, diğer bir konuk ise yine hepimizin yakından tanıdığı ve çok sevdiğimiz, büyük gitar virtüözü Gür Akad. Bu dev isimlerin yanı sıra Ertan Kızıltan, Cem Gürel, Can Güney, ünlü dj Nikki Wild ve POWERSLAVE grubu da sahnede FALLEN’a eşlik edecek.

16836249 776292232522483 6542567380482490450 o 1 - The Rockstars Have FALLEN

Tüm bunların yanı sıra duyurunun afişinde ki “Sahte Lansman” ibaresi ise grubun yeni şarkısı olan ve “SAHTE” adını taşıyan yeni çalışmalarını ifade ediyor. Ayrıca FALLEN bu etkinlik ile ihtiyaç duyulan okullara ve öğrencilere kırtasiye malzemesi desteği verecek. Etkinlik sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Hakkında Yılmaz Tokatlı

Webmaster & Yazar - yilmaztokatli.com/link

Diğer Haberler

Gormot Sessizliğini “Korku” İle Bozdu!

Karadeniz’in büyülü enstrümanı tulumu progressive rock formuyla birleştirdiği iki yıl önce yayınladıkları ilk single “Hicazuri” …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: