The Madcap’ten Yeni Albüm Öncesi Heyecan Verici Tekli “Sole Survivor”

Hard Rock’ın ülkemizdeki istikrarlı temsilcisi The Madcap 3 Kasım’da yayınlayacakları yeni albümleri “Beat the Destiny”‘nin de habercisi olan yeni şarkıları Sole Survivor’ı müzik severlerin beğenisine sundu.

Klasik The Madcap tarzının SynthwaveDisco ve Hard Rock türleriyle harmanlandığı şarkının sözü Deniz Sayman‘a, müziği Deniz Sayman ve İzgi Gültekin‘e ait.

Synthwave’in ve 80’li yılların neon renkli dokusunu, romantik dönemin görsel temalarıyla birleştiren klibin yönetmenliğini Deniz Sayman üstlendi. Klibin kurgu ve post prodüksiyon için Brezilya’lı Gabby Vessoni ile çalışıldı.
 
Şarkılarını dinleyicisine ve müzikseverlere en yüksek kalitede ses ve görsellerle sunmayı amaçlayan The Madcap, şarkının mix ve mastering aşamalarında Fin mühendisler Jesse Vainio ve Svante Forsback ile çalıştı.
Grup albüm öncesi duygularını şu sözlerle ifade ediyor;Yeni albümümüz “Beat the Destiny” için zihinlerimizi, kalplerimizi ve ruhlarımızı ortaya koyduk. Her detayını hayal ettiğimiz şekilde gerçeğe dönüştürmek istedik çünkü şarkılarımızla hem bizim hem de dinleyicilerimizin gurur duymasını ve dünyaya neler sunabileceğimizi haykırmak istedik.”
 
3 Kasım‘da dinleyicilerle buluşacak yepyeni The Madcap albümü“Beat the Destiny“nin CD ve Plak formatındaki ön siparişleri aşağıdaki adresten verilebiliyor.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Feridun Düzağaç’dan Yeni Şarkı: “Kötü Adam”

Rock müziğin önde gelen ve sevilen isimlerinden Feridun Düzağaç “Kötü Adam” adlı yeni şarkısını dinleyiciyle …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: