The Madcap, Mart Ayında Yayınlayacağı Albümünü Ön Satışa Sundu!

Kurulduğu günden bu yana, yayınladıkları başarılı beste çalışmaları ile beğeni toplayan, gidebildikleri her şehre gidip sayısız konser veren, tv programlarına Rock N’ Roll ruhunu taşıyan The Madcap albüm çalışmalarında artık sona geldi ve Mart ayında çıkması planlanan albümlerini ön satışa sundu.

The Madcap, 10 şarkıdan oluşacak ilk albümlerinin kayıtlarının büyük oranda bittiğini, albüm vokal kayıtları, edit, mix ve mastering aşamasında olduğunu belirtti.

Söz konusu albüm, The Madcap‘ın dünya çapında büyük bir grup olma hedeflerinde, doğru attığı en büyük adımlardan birisi olacak.

Başarılı glam metal grubu, albümde yer alan 10 şarkı’ya da klip çekecek.

Albümü ön sipariş verecek olan dinleyicileri, imzalı albümün yanı sıra; grubun davulcusu Faruk tarafından hazırlanan The Madcap maskot ve logolu bardak altlığı, The Madcap t-shirtü, The Madcap posteri gibi bir çok özel ürün bekliyor.

The Madcap, ilk olarak Rock N’Roll Revolution‘u yayınlamış, Eylül ayında ‘Stepped on a Lego‘ ile son zamanların en büyük acısını ortaya çıkarmış ve Aralık ayında albüm öncesi son klipleri ‘Aces In My Hand‘ı dinleyiciyle buluşturmuştu.

Eğer hala evinizde bulundurduğunuz dolarları bozdurmadıysanız ve nasıl değerlendireceğiniz konusunda kararsızsanız buraya tıklayarak, The Madcap‘ın albümünü ön sipariş verebilirsiniz.

Hakkında Tamer Uz

Tamer Uz
Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Pr. ve Tasarım Ajansı Kurucu

Diğer Haberler

Can Bonomo’dan Yeni Single ve Klip: Güneş

Can Bonomo, “Güneş” adlı yeni teklisini Avrupa Müzik etiketiyle dinleyiciyle buluşturdu. Söz müziği Can Bonomo‘ya …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir