Ters Açı’dan Yeni Tekli: I Want Your Guitar

Ters Açı kariyerinde bir ilki gerçekleştirerek İngilizce dilinde yazılan I Want Your Guitar isimli yeni şarkısıyla dünyaya açılmaya hazırlanıyor.

Grubun gitaristi Kıvanç Sekü imzalı I Want Your Guitar, dünyaca ünlü gitarist Eddie Van Halen için yazılmış bir şarkı. Ölümünün 1. Yılında grup üyeleri Eddie Van Halen’ın “Ben yapabildiysem siz de yapabilirsiniz” sloganını da kullanarak gitaristin ne kadar eşsiz bir sanatçı olduğunu ön plana çıkartmak ve onu onurlandırmak istiyor. Şarkı sözlerinde de “Hiç kimse senin gibi olamaz” diyen grup enerjik ve heyecan verici video klibinde yine ünlü gitaristin görüntülerine yer veriyor.

Klibin yönetmenliğini grubun solisti Korat Eriş üstlenirken klipte açık alanda grubun enerji dolu oluşu ve heyecanı doğrudan izleyiciye yansıtılmaya çalışıldı. Önümüzdeki günlerde yurtdışında birçok platformda boy gösterecek ve ülkemizi de metal müzik camiasında temsil etmeye çalışacak olan grup daha geniş kitlelere hitap ederek klasikleşmiş metal müziği Türk ve doğu motifleriyle harmanlayarak yeni eserler üretmeye devam edeceğini belirtiyor.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Ogün Sanlısoy’dan “Daha Dur”a Klip!

Geçtiğimiz günlerde dinleyiciden tam not alan “Git” adlı EP çalışmasını yayınlayan Ogün Sanlısoy’dan “Daha Dur” …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: