Teke Beginning Of The End II Hikayesi

Teke toplam 8 şarkıdan oluşan Beginning of the End adlı ilk albümünden ikinci teklisi Beginning of the End II adlı şarkıyı yayınladı.

Tümüyle kıyamet günü konseptiyle planlanan albümdeki ikinci şarkı Beginning of the End II insanlığın dünyadaki son günlerini, hayatın ve dünyanın yok oluşunu anlatıyor.

Şarkının müziğini grubun kurucularından ve kayıtlarda tüm gitarları çalan Y., sözleri ise bas vokal A. yazdı. Düzenlemesi tüm grup tarafından yapılan şarkının kaydını What is Tec grubundan tanıdığımız Feyzi Ocak kendi stüdyosunda gerçekleştirdi.

Albümün kapak tasarımını ise Death ve Black Metal camiasında çaldığı gruplar, yaptığı kayıtlar ve çizdiği albüm kapakları ile tanınan Ozan Yıldırım karakalem olarak çalıştı.

Grup yayınladığı ilk teklisinin ardından Finlandiya’nın kült Black Metal gruplarından Impaled Nazaren ile 16 Nisan 2022’de Dorock Bar’da yapılacak konserde açılış grubu olarak dahil oldu.

Pandemi sonrası açılan sahneler ile yeni konser duyuruları yapacak olan Teke Eylül ayında ilk albümünü piyasaya sürecek.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

maNga’nın Yeni Albümü “Antroposen” 14 Aralık’ta Yayınlanacak!

Rock müziğin sevilen gruplarından maNga‘nın beşinci stüdyo albümü “Antroposen” 14 Aralık‘ta dinleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Grup, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: