Taksim’in Direnen Grubu: HIJACK

2014 yılında kurulan ve kısa sürede canlı müzik mekanlarında Hardrock, Blues, Rock’n Roll ağırlıklı geniş bir playlist ile sahne almaya başlayan HIJACK, 2015’ten beri Irısh Pub The James Joyce Taksim sahnesinde her Cuma ana grup olarak 00:00 – 03:00 arasında sahne alıyor.

Taksim’in değişen profili içerisinde inatla sahne alarak, son 3 senedir ayakta kalmayı başarmış olan grup, alışılmışın dışında bir playlist ile dinleyicileri hem eğlenceye hem müziğe doyurmaya çalışan, geniş repertuarı ile her hafta yeniledikleri playlist ile sürekli sürprizler yapmaya çalışmakta…

Müziğe gönül vermiş ve müzikten hiçbir zaman kopmayacak beş kişiden oluşan HIJACK2019 yılı içinde kendi parçalarını da yaparak adından daha çok söz ettirmek niyetinde.

Hakkında Tamer Uz

Tamer Uz
Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Pr. ve Tasarım Ajansı Kurucu

Diğer Haberler

Nejat Yavaşoğulları’ndan Karantina Günlerine Özel: Okaliptus

Türk Rock müziğinin en köklü gruplarından Bulutsuzluk Özlemi‘nin solisti Nejat Yavaşoğulları, karantina günlerinde söz ve …

Bir yorum

  1. Avatar

    Direnen gruptan ziyade direnen mekan demek daha dogru olur. Hi Jack harici duzenli calan bir cok grup var Irish Pub’da. Ayrica 2015 den beri her cuma Hi Jack cikmiyor. Daha bu sene her cuma calmaya basladilar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir