Taha Gürbüz’den Yeni Şarkı: “Gelmezsin Ki”

Müzikseverlerin bağımsız müzik sahnesinden tanıdığı Taha Gürbüz’ün, önümüzdeki aylarda yayınlayacağı albümünden “Gelmezsin ki” adını verdiği beşinci teklisi tüm dijital platformlarda dinleyicilerle buluştu. Şarkının klibi ise çok yakında Taha Gürbüz’ün YouTube kanalından izlenebilecek.

Bağımsız müzik sahnesinin sevilen isimlerinden Taha Gürbüz, önümüzdeki aylarda yayınlayacağı albümünün dördüncü teklisi “Gelmezsin ki”yi 13 Ocak Cuma günü tüm dijital platformlarda dinleyicilerinin beğenisine sundu. Şarkının klibi ise sanatçının YouTube kanalında yayınlanacak.

Taha Gürbüz, “Gelmezsin ki” adını verdiği, ilk olarak 15 yıl önce yazıp bestelediği şarkısında biten bir ilişkinin ardından ayrılığın hissettirdiği hüznü ve yalnızlığı konu alıyor. Bağımsız müzisyen, duygusunu sade sözlerle dile getirdiği, müzikal olarak da bir hikayesi olan “Gelmezsin ki” isimli şarkısını “bir odada tek bir gitarla başlayan, giderek katmanlanan ve nihayetinde tek bir trompetle sona eren bir aşk şarkısı” sözleriyle tanımlıyor.

Sözü, müziği Taha Gürbüz’e düzenlemesi ise Taha Gürbüz ve Alpay Vural’a ait olan, tüm kayıtları müzisyenin home stüdyosu ve Müzikal İşler Stüdyosu’nda tamamlanan “Gelmezsin ki”nin mix ve mastering’ini Pinhani grubundan tanıdığımız Eray Polat üstlendi. Albümün beşinci teklisi “Gelmezsin ki”nin fotoğraf çekimlerini ise fotoğraf sanatçısı Ali Kaleli gerçekleştirdi. Şarkının Umut Can Sevindik yönetmenliğinde çekilen klibi de sanatçının YouTube kanalında müzikseverlerle buluşacak.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Taylan Ayık’dan Yeni Klip: “Uyan”

Türk ağır metalinin tanınan ismi Taylan Ayık geçtiğimiz ay Elenor Müzik etiketiyle yayınladığı “Küfür” albümünden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: