Suspect 13 Yıl Aradan Sonra Yeni Bir Kayıtla Geri Döndü!

Türkiye’nin kült metal gruplarından Suspect 13 yıl aradan sonra yeni bir kayıtla geri döndü.

İlk Suspect albümünde yer almış olan 1991 tarihli beste “Real Evil” grubun yeni kadrosuyla yeniden düzenlenip kaydedildi ve 80’ler Production etiketiyle tüm dijital platformlarda ve klibiyle YouTube MuzikNews kanalında yayınlandı.

1990 yılında kurulan grup geçen 30 sene içinde farklı kadrolarla 2 demo ve 3 albüme imza attı, festivallerde ve solo olarak yüzlerce konser verdi.

2007’de yayınlanan “224” isimli albümün ardından , grup elemanları farklı projelerle sahnelerin tozunu attırmaya devam etti. Kadrosundan Ozan Anlaş (Kargo) , Ali Güçlü Şimşek (Çilekeş, Bubituzak) gibi isimlerin de çıkmış olduğu Suspect, yerli ve yabancı underground gruplara düzenlediği konserlerle tanınan Ferdi Arslan’dan gelen teklif üzerine, 2019’da yeni bir kadroyla tekrar sahalara döndü.

Suspect’in yeni kadrosu Murat Güney (Vokal/Ritm Gitar), Onur Demiroğlu (Solo Gitar) Fuat Güney (Bas), Okaner Ertuğrul (Davul)’dan oluşuyor.

30 yılı yansıtan bir Best of albüm hazırlığında olan grup, eski demo ve albümlerindeki bazı şarkıların yeni düzenlemeleriyle kayıtlarına devam ediyor.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Can Gox’dan “Deli Eylül” Yorumu!

Sevilen, başarılı besteci ve yorumculardan Can Gox, yeni albümü “Dem”in ikinci teklisi “Deli Eylül”ü yayınladı. …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: