“Susamam” Şarkısına Rock Dünyasından Destek ve Bağış Paslaşması!

Şanışer‘in rap müzik dünyasından Fuat, Ados, Hayki, Server Uraz, Beta, Tahribad-ı İsyan, Sokrat St, Ozbi, Sehabe, Yeis Sensura, Aspova, Defkhan, Aga B, Mirac, Mert Şenel, Kamufle ve de Deniz Tekin ile birlikte yaptıkları “Susamam” şarkısı güne damgasını vurdu.

Ülke gündemini yakından ilgilendiren konulara dikkat çekilen şarkı ve video’ya siyaset, spor, sanat olsun; pek çok alandan tebrik ve destek mesajları geldi.

Söz konusu video’da yer alan rap müzisyenlerinden Hayki, Susamam ekibiyle ortak aldıkları kararla köy okullarına destek olmak amacıyla “Susamam” tşörtü almak veya proje kapsamında adı geçen isim, konularla alakalı herhangi bir derneğe bağış kampanyası başlattıklarını belirtti ve 10 tşört alarak, rock müziğin sevilen ismi Hayko Cepkin‘e meydan okudu. (challenge)

Hayko da bu paslaşmaya kayıtsız kalmadı. Öncelikle bu video için tebrik eden Hayko Cepkin, yıllardır hayvanlarla, barınaklarla uğraşan birisi olarak, çok mama ihtiyacı olan bir dostuna mama yardımında bulunmak istediğini belirtti ve yardım etmek isteyenler için link paylaşarak, pası Ezhel‘e attı. Ezhel‘den Hayko Cepkin‘in pasına henüz bir cevap gelmedi.

Rock İstasyonu olarak biz de bu projede yer alan tüm müzisyenleri tebrik ediyor, imkanı olan herkesi bu bağış kampanyalarına destek olmaya davet ediyoruz.

#Susamam tişörtü al, köy okullarına destek ol! https://www.hollyhood.com.tr/susamam

Hayko Cepkin‘in mama bağışı yapmak isteyenler için paylaştığı link; www.patifood.com/sibel-arin-sezer

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Ogün Sanlısoy’dan “Daha Dur”a Klip!

Geçtiğimiz günlerde dinleyiciden tam not alan “Git” adlı EP çalışmasını yayınlayan Ogün Sanlısoy’dan “Daha Dur” …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: