Su Soley’in “Gardrop” Albümünün Yeni Klibi Yayında!

Su Soley’in Nisan ayında yayınladığı akustik albümü Gardrop”un yeni klibi Bu Yaz (Akustik)yayında!

Soley’in 2012 yılında müzikseverler ile buluşturduğu ilk bestesi olan “Bu Yaz”, akustik yorumu ile Gardrop albümünde Bu Yaz (Akustik)olarak yeniden hayat buldu. Soley, “Şarkının dingin ve olgun ruhuna yakışır bir ambiyans yaratmak istedim ve uzun gece elbisesi içinde şık bir kadın hayal ettim. Elbisenin renkleri ve stili, Veli Kuzlu’nun yönlendirmesi ile zarif bir ışıltıya kavuştu.” diyerek anlatıyor.  İnsan ve hurma ağacı arasında çok sayıda benzer özelliklerin olmasından yola çıkılarak klipte fon olarak yapraklar ve hurma ağaçları kullanıldı. Soley, klipte kullandığı örgü saçı 1 günde tamamladı. 5 metre uzunluğunda hazırlanan saç, kadının otantik kökeninin modernize edilmesini simgeliyor. Styling’i ve saç tasarımı Su Soley’e ait olan klip, Ecem Gündoğdu yönetmenliğinde ve Veli Kuzlu’nun görüntü yönetmenliğini üstlendiği büyük bir ekip ile Orion Stüdyoları’nda çekildi. Soley, klip çekiminde, Trendyol’un kendisine özel hediyesi olan elbise ile kamera karşısına geçti. 

Su Soley’in, evde kayıt odası haline çevirdiği ve tüm vokal kayıtlarını yaptığı kendi giysi dolabından adını alan albümün yeni klip şarkısı Bu Yaz  (Akustik)in sözleri Su Soley’e ve Burçak Şahvelioğlu’na, müziği Soley’e, gitar düzenlemesi Barış Bölükbaşı’na, mix ve mastering’i ise Özgür Yurtoğlu’na ait.

Su Soley’in Bu Yaz (Akustik) klibi yayında! Pop, rock ve caz tınıları barındıran akustik albümü Gardrop MEYPOM etiketiyle tüm dijital platformlarda!

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Can Gox’dan “Deli Eylül” Yorumu!

Sevilen, başarılı besteci ve yorumculardan Can Gox, yeni albümü “Dem”in ikinci teklisi “Deli Eylül”ü yayınladı. …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: