Sponse’tan Üçüncü Tekli: Circus

Bu sene yayınladıkları ‘Wake Up Son’ ve ‘How Far’ isimli parçaları ile 90’lar sonu 2000’ler başı sound’unu özleyenlerin dikkatini çeken İstanbullu rock grubu Sponse’un üçüncü teklisi ‘Circus’ yayınlandı.

Kayıtları İstanbul North Stüdyoları’nda Gökalp Ergen prodüktörlüğünde yapılan ‘Circus’ ile grup, bu sefer daha da hareketli bir parçayla dinleyicilerini yerinde durmamaya davet ediyor. Çok sesli vokalleri, katmanlı gitarları, progresif öğelere selam eden davulları ile dinamik ve giderek zenginleşen bir aranjmana sahip olan ‘Circus’, su gibi akıp giden zaman ve unutulmaya yüz tutan çocukluk anılarını şarkı sözlerinde yaşatıyor.

Tara Demircioğlu’nun gözünden, Sezgin Çiftçi’nin elinden çıkan teklinin kapak görseli, parçanın hareketliliği ve çocukluk anılarını bir arada yansıtıyor.

Circus’, iTunes, Bandcamp ve Google Store’dan indirilebilir, Spotify, Apple Music, Deezer ve diğer platformlardan dinlenebilir.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Alper Kayman’dan Yeni Şarkı: “Eyvallah”

Necati ve Saykolar‘ın elektro gitaristi, aynı zamanda Rockistasyonu.com yazarımız Alper Kayman, “Eyvallah” adını verdiği yeni …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: