“Sonsuz Döngü” Albüm Tanışma Gecesi 9 Aralık’ta!

Türkiye’de rock ve metal müzik janrlarında birçok başarılı grup ve projeden tanıdığımız Can Uzunallı, 31 ocak 2020’de yayınlanan ilk teklisi ‘Kıyamet Uykuda‘ ile başladığı “Sonsuz Döngü” yolculuğunun nihai durağına 10 aralık 2021’de ulaşıyor.

Big Fat Mama Records etiketi ile tüm dijital platformlarda yayınlanacak olan ve Uzunallı‘nın 2010 – 2021 yılları arasında yazdığı 11 şarkıdan oluşmakta olan albümün tanışma gecesi 9 Aralık 2021 Perşembe günü 19:00‘da İzmir Tato Bar‘da yapılacak.

Covid-19 kurallarının uygulanacağı, gecenin giriş ücreti 20 TL. (sınırlı sayıda.)

Can Uzunallı‘nın bu özel geceyle ilgili sözleri: İlk notayı, ilk sözcüğü askerdeyken yazdığım, bir anlamda yaşamımın ve müzikal sürecimin bir kısmının özeti diye niteleyebileceğim Sonsuz Döngü 10 Aralık tarihinde sizlerle. Daha farklı olur muydu, daha soft, daha sert, daha teknik, daha melodik vs? Tabii ki olabilirdi ama samimi bir albüm olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Süreç neyse, ne hissettirdiyse o. Sırf benim için değil, tüm ekip için. İçinde yaşadığımız gerçeklikte, kendi zaferlerimize ihtiyacımız var. Kendimiz olmayı hissetmeye ve ileriye bakabilmeye. Bu sebepten, 9 Aralık’ta Tato’ya gelen herkesle bu kendi halinde zaferi paylaşarak albümü hep birlikte ilk kez dinleyip biraz zaman geçirmek istedik. Geceyi daha özel kılabilmek için kimi hazırlıklarımız da var. O gün görüşmek üzere.

Albümle ilgili detaylı habere buradan, Can Uzunallı ile Temmuz ayında gerçekleştirdiğimiz röportaja buradan ulaşabilir, albüm tanıtım videosunu ise aşağıdan izleyebilirsiniz.

FEWJ5H7WYAke  Z 734x1024 - “Sonsuz Döngü” Albüm Tanışma Gecesi 9 Aralık’ta!

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Şarkımın Hikayesi / 2.Bölüm: Ufuk Sağın – Smash & Burn & Scream

Her bölüm farklı bir müzisyenin şarkısının hikayesini anlattığı yepyeni programımız “Şarkımın Hikayesi” ikinci bölümünde Ufuk …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: