Siren’den Performans Klip!

Müzik dünyasında yeni nesil bir anlayışla yerini alan Siren, “Gitme Kal (Akustik)” şarkısının performans klibini yayınladı!

Siren, “Gitme Kal (Akustik)” şarkısıyla, rock tınılarını akustik sound ile harmanlayarak rock müzik kitlesinin dışına çıktı ve daha geniş kitlelere seslendi. Kısa sürede geniş bir dinleyici kitlesine ulaşan Siren’in akustik şarkısı, Shazam’da yaklaşık 30.000 kez shazamlandı ve Shazam Top 200 listesi içerisinde haftalarca yer aldı!

Siren’in “Gitme Kal (Akustik)” şarkısı bununla da yetinmeyip pazar günleri SHOW TV’de yayımlanan ‘Güzel Günler’ adlı dizide tam yedi kez kendine yer buldu! Dizinin sıcak ve samimi atmosferi ile adeta özdeşleşen şarkı, kısa sürede izleyicinin beğenisini kazandı.

Şarkısının dizi kullanımı Spotify, Apple Music ve Fizy editörlerinin de dikkatini çeken Siren; “Gitme Kal (Akustik)” ile Spotify Dizi Müzikleri, Apple Music Türkiye Ekranın Yıldızları ve Fizy Dizi editör listelerinde de kendine yer buldu ve bulmaya devam ediyor!

Siren, sevilen şarkısı “Gitme Kal (Akustik)” için kamera karşısına geçti. Grubun üyeleri, retro dekorla çevrili bir stüdyo sahnesinde performans sergiledi. Yakın çekim kamera açılarının sık görüldüğü klipte, Siren, müziğinin doğallığını, içtenliğini ve sahne enerjisini doğrudan izleyiciye yansıttı.

Akustik performans klibin yönetmenliğinde Teğmen Töker yer alırken şarkının müzik videosu Küp Prodüksiyon tarafından hazırlandı.

Vokalde Emre Köksal, gitarda Tunca İnebolu, bas gitarda Ata Demirtaş ve davulda Zafer Aydöner’in yer aldığı Siren grubunun ilk maxi single albümü “Ben Ölmeden” TMC MÜZİK etiketiyle tüm dijital platformlarda! Siren ise, yeni teklisi için stüdyoda…

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Gökmen Devrimci’den İlk Single: “Katiller”

Gökmen Devrimci, “Katiller” isimli ilk teklisini yayınladı! Protest bir rock/metal şarkıyla ilk teklisini yayınlayan Gökmen …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: