Sinanılmaz’dan Yeni Tekli “Hepinizi Takipten Çıkacağım”

Alternatif müziğin özgün isimlerinden Sinanılmaz’dan yeni tekli: Hepinizi Takipten Çıkacağım

Müziğe davul çalarak başlayan Sinan Kutluay, birkaç sene önce bir arkadaşının ona klavye hediye etmesi üzerine kendi bestelerini üretmeye başladı. Arctic Monkeys, Serge Gainsbourg, Marc Aryan gibi sanatçılardan aldığı ilham ile yepyeni bir üretim anlayışına geçti ve Sinanılmaz ismi ile kendi bestelerini yayınlamaya başlamıştır.

Kişisel projesi Sinanılmaz ve Mert Avcı ile birlikte yürüttüğü vicotüco ile Türkçe alternatif müziğin yaratıcı parçalarına imza atan Sinanılmaz, yeni teklisi Hepinizi Takipten Çıkacağım ile günlük yaşantımızda diyaloglarımıza konu olan sorunları espirili bir perspektiften anlatıyor. Sinanılmaz, yeni parçasında psikedelik öğeleri nostaljik bir tınıyla buluşturuyor.
 
Daha önce birçok farklı projede imzasını gördüğümüz Berk Çavdar, bu teklide Sinanılmaz’a eşlik eden isim oluyor. İlk kez tüm prodüksiyonunu tek başına üstlendiği şarkısında Sinanılmaz’a Berk Çavdar, gitar, bas gitar ve back vokalleriyle eşlik ediyor.

Teklinin mix’ini Sinanılmaz üstlenirken mastering’inde Semi Dönmez imzasını görüyoruz. Teklinin kapağındaki illüstrasyon Sinan Kutluay’ın elinden çıkarken tipografide Cem Yönetim’in tasarımı yer alıyor.
 
Sinanılmaz’ın yeni teklisi Hepinizi Takipten Çıkacağım, BBI Music Co. etiketiyle tüm dijital platformlarda yayında!

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Gökmen Devrimci’den İlk Single: “Katiller”

Gökmen Devrimci, “Katiller” isimli ilk teklisini yayınladı! Protest bir rock/metal şarkıyla ilk teklisini yayınlayan Gökmen …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: