Şimdi Sırada Punk Var! Ani’den Bir Single Daha

Ani, birçok türü içinde barındıran albümünden teklilerini yayımlamaya devam ediyor. Temmuz ayından itibaren hiphop, r&b ve alternatif rock tarzlarında yayımladığı şarkılarına bir de punk şarkısı ekleyen Ani, isyanını sevgiyle dile döktüğü yeni single’ı “Çürümeye Başlayan Ruh” ile karşımızda.

Çürümeye Başlayan Ruh” Garaj Müzik etiketiyle ve punk severlere özel klibiyle birlkte yayında!

Ani‘nin 10 şarkılık albüm çalışmasının 5’inci parçası “Çürümeye Başlayan Ruh“, tam bir punk örneği. Punk tabanlı organik gitar, bas ve davul kullanılan şarkının outro’sunda ise soul gitarlar ve synth klavyeler göze çarpıyor.
 
Ani bu şarkısında evrensel bir dilde nefreti ve kini aşağılarken, alışılan punk müzik kültürünün aksine isyanını sevgiyle dile getiriyor. Sevgisizlik ve saygısızlığa alışmış dünyanın tam karşısında durduğunu anlatan Ani, ne kadar bu düzenle ve insanlarla bir bağ kurmak istese de bir yol kat edememesinin üzüntüsünü punk diliyle dinleyicisiyle paylaşıyor.
 
Söz ve müziği Ani‘ye ait olan “Çürümeye Başlayan Ruh”un altyapı düzenlemesinde Ani, Orkun Tunç, Luca Fritz yer alırken, şarkının mix’i Luca Fritz, mastering’i Erim Arkman‘a ait.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Ogün Sanlısoy’dan “Daha Dur”a Klip!

Geçtiğimiz günlerde dinleyiciden tam not alan “Git” adlı EP çalışmasını yayınlayan Ogün Sanlısoy’dan “Daha Dur” …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: