Shaft Club’da Gloryhole İle Rock’n Roll Gecesi!

Ülkemizde glam metal’in en önde gelen gruplarından Gloryhole, 27 Ekim Perşembe akşamı katılımcılara mükemmel bir gece yaşatacak.

Vokal’de Bartu Gülhan, Gitar’da Erdem Abanoz, Bas Gitar’da Ali Taş, Klavye & Gitar’da Özgür Sarı, Davul’da ise Okan Şen‘den oluşan Gloryhole, konserlerine devam ediyor.

Gloryhole; Sahne şovları, kostümleri ve 80’lerin efsane gruplarının parçalarından oluşan özenle hazırlanmış repertuarları ile son günlerin ilgi çeken gruplarından biri haline geldi.

Gloryhole, geçtiğimiz günlerde Ankara’daki dinleyicileriyle de buluşmuş ve son olarak Her Pazar TRT3’te yayınlanan, Hicri Bozdağ‘ın sunduğu T-Rocktor programına konuk olmuştu.

Grubun 27 Ekim Perşembe akşamı Shaftclub‘da yeniden unutulmaz bir gece yaşatmaya hazırlandığı, Girişlerin ücretsiz olacağı konser 21:00‘da başlayacak ve 23:30‘da son bulacak.

Gür Akad, Nilüfer Açıkalın, Social Inclusion Band, İlkim gibi bir çok sanatçının prodüksiyonuna imza atmış, Rock camiasının sevilen ismi Ali Kerrar Akıncı‘nın prodüktörlüğünü ve menajerliğini, yaptığı Gloryhole grubunu aşağıda yer alan sosyal medya adreslerinden de takip edebilirsiniz…

Facebook : http://www.facebook.com/GloryholeRocks
Twitter : http://www.twitter.com/GloryholeRocks
Instagram : http://www.instagram.com/GloryholeRocks

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Ogün Sanlısoy’dan “Daha Dur”a Klip!

Geçtiğimiz günlerde dinleyiciden tam not alan “Git” adlı EP çalışmasını yayınlayan Ogün Sanlısoy’dan “Daha Dur” …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: