Sezgin İnceel’den Yeni Şarkı: Kaldırım

Sezgin İnceel’in yeni teklisi Kaldırım, dinleyicilerini sorularına yanıtlar arayan cinsiyetsiz ve yaşsız kahramanının yolculuğuna davet ediyor. Üç versiyonu  bulunan şarkı, her düzenlemede başka mekanda geçen bir keşfi anlatıyor. 

Sanatçı şarkı ile ilgili şöyle diyor: “Kaldırım, bir kendini arama yolculuğu. Sıkışıp kalmış hayatların içinde bir nefes alma molası. Bu hikaye içinde Akustik  versiyonuyla sahil kasabalarına, Meydan Edit’le şehrin keşmekeşine ve 34  Remix’le izbe kulüplere uğruyor. Farklı düzenlemeler aynı Sezgin’i farklı gözlerle  anlatıyor.” 

Söz ve müziği İnceel’e ait şarkının Sahil Kasabası Akustik düzenlemesi Manuel  Stübinger ve Sezgin İnceel, Meydan Edit düzenlemesi Stas Mishchenko, 34 Remix’i ise Çiçek Çocuk imzası taşıyor. Mix ve mastering’ler ise Furkan Sakızlı’ya ait. Şarkının klibinde yer alan performans sanatçısı Selen Lun ise aynı zamanda klibin prodüktörlüğünü de üstleniyor. 

Daha önce Ümit Var ve Yaşlanıyoruz isimli çalışmalarını yayınlayan sanatçı aynı  zamanda Yine Yeni Yeniden 90’lar isimli podcast serisi yapıyor ve çeşitli  platformlarda yazılar yazıyor.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Glasxs 2024’e “Çilekli Milkshake” İle Giriyor!

Çilekli Milkshake ile Glasxs sesini yeniden tanımlamaya hazırlanıyor. Cesurca, daha önce gitmediği müzikal alanlara doğru …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: