Sermest İlk Teklisini Yayınladı: Pazar Çarşı

2016’da kurulan ve şu an yollarına iki kişi devam eden Sermest, “Pazar Çarşı” adını verdiği ilk teklisini dinleyiciyle buluşturdu.

Söz, müzik ve aranje tamamen gruba ait olan, mix ve master konusunda Umut Atakan Özşenol’dan destek alan şarkının kapak tasarımı ise Kadir Ozan Koçkar’a ait.

Bütün şarkıyı karantina döneminde birbiriyle WhatsApp’tan haberleşerek besteleyen Sermest, sonrasında bir araya gelerek ev ortamında şarkının kayıtlarını tamamladı.

Pazar Çarşı” henüz 20’li yaşlarına varmamış bir erkeğin ilk ama bir o kadar da masumane olan aşk acısını anlatıyor. Ayrılık sonrasında ilişki boyunca yaptığı hataları fark ederek onun pişmanlığını yaşıyor.

Grubun çalışmalarıyla ilgili ifadeleri: “Albüm fikriyle demolar almaya başladıktan sonra süreç bizi “Pazar Çarşı”yı tekli olarak yayınlamaya itti diyebiliriz. Bu çalışmanın ardına her birini tekli olarak çıkarmak istediğimiz 2 şarkı daha var. Hatta kapak tasarımında da bu mantıkla çalışarak gelecek diğer 2 şarkıyla ufak bi bağlantı da kurmak istedik. Kapağın içerisinde sürprizler var, sonraki şarkılar yayınlandığında bağlantısının anlaşılacağını düşünüyoruz.”

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Umut Kaya ‘Hicran’la Bahar Ayına Hızlı Bir Giriş Yaptı!

Alternatif sahnenin güçlü isimlerinden UMUT KAYA, yoğun geçecek yaz aylarını selamladığı yeni teklisi ‘Hicran’ Garaj …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: