Anasayfa » Haberler » Serkan Modalı’dan Yeni Single: Bu Fırtına Durulur mu?

Serkan Modalı’dan Yeni Single: Bu Fırtına Durulur mu?

Solist, şarkı ve söz yazarı, aranjör Serkan Modalı, ‘müziğini içimden geldiği gibi yaptım, sözlerinde ise yalnızlık ve aşkı acısını anlatıyorum’ dediği 3.single çalışması ‘Bu Fırtına Durulur mu?‘yu yayınladı.

Sözleri, müziği, arajmanları, kayıt ve miksleri Serkan Modalı tarafından yapılan şarkının mastering’ini Babajim Stüdyoları‘nda Pieter Snapper gerçekleştirdi.

Bonus Müzik Prodüksiyon etiketiyle tüm dijital platformlarda satışa sunulan şarkının klibi Çanakkale‘de Serkan Modalı tarafından çekildi.

Serkan Modalı ‘Bu single, sözlerini çok eski zamanlarda yazdığım fakat müziğini yeni bestelediğim, enstrümanlarını kendimin çaldığı bir çalışma oldu.Bu yüzden paylaşmaktan çok mutluyum.Akustik ve elektro gitarların ağırlıklı olarak kullanıldığı, şarkı boyunca piyanonun eşlik ettiği, şarkının outrosunda kemanların katıldığı, melodik, özellikle de sade bir aranjmanı tercih ettiğim, orta tempo bir aşk şarkısı diyebilirim.’ ifadelerini kullandı.

Geçtiğimiz yıllarda ‘Hoşça kal‘ ve ‘Romeo&Juliet‘ single çalışmalarını da dinleyiciyle buluşturan Serkan Modalı‘nın solo albüm çalışması da devam ediyor.

Hakkında Tamer Uz

Tamer Uz
Rockistasyonu.com'da Kurucu ve Yönetici

Diğer Haberler

Pul Grubu’ndan Yeni Klip: Yanlış Hikaye

Temmuz ayında ‘Küçük Harfler‘ adlı şarkılarıyla ara single çıkartan Pul, geçtiğimiz yıl Aralık ayında yayınladıkları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir