Serkan Modalı’dan Yeni Single: Bu Fırtına Durulur mu?

Solist, şarkı ve söz yazarı, aranjör Serkan Modalı, ‘müziğini içimden geldiği gibi yaptım, sözlerinde ise yalnızlık ve aşkı acısını anlatıyorum’ dediği 3.single çalışması ‘Bu Fırtına Durulur mu?‘yu yayınladı.

Sözleri, müziği, arajmanları, kayıt ve miksleri Serkan Modalı tarafından yapılan şarkının mastering’ini Babajim Stüdyoları‘nda Pieter Snapper gerçekleştirdi.

Bonus Müzik Prodüksiyon etiketiyle tüm dijital platformlarda satışa sunulan şarkının klibi Çanakkale‘de Serkan Modalı tarafından çekildi.

Serkan Modalı ‘Bu single, sözlerini çok eski zamanlarda yazdığım fakat müziğini yeni bestelediğim, enstrümanlarını kendimin çaldığı bir çalışma oldu.Bu yüzden paylaşmaktan çok mutluyum.Akustik ve elektro gitarların ağırlıklı olarak kullanıldığı, şarkı boyunca piyanonun eşlik ettiği, şarkının outrosunda kemanların katıldığı, melodik, özellikle de sade bir aranjmanı tercih ettiğim, orta tempo bir aşk şarkısı diyebilirim.’ ifadelerini kullandı.

Geçtiğimiz yıllarda ‘Hoşça kal‘ ve ‘Romeo&Juliet‘ single çalışmalarını da dinleyiciyle buluşturan Serkan Modalı‘nın solo albüm çalışması da devam ediyor.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Glasxs 2024’e “Çilekli Milkshake” İle Giriyor!

Çilekli Milkshake ile Glasxs sesini yeniden tanımlamaya hazırlanıyor. Cesurca, daha önce gitmediği müzikal alanlara doğru …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: