Serkan Ferat ve Şahıs’dan “İnsanoğlu Kardeşim”

Serkan Ferat, Şahıs ile birlikte imza attıkları “İnsanoğlu Kardeşim” adlı çalışmasını klibiyle birlikte dinleyiciyle buluşturdu.

Garaj Müzik etiketiyle yayınlanan, söz müziği Serkan Ferat ve Şahıs‘a ait olan şarkının mix ve mastering işlemlerini Şahıs yaptı.

Klibin yönetmenliğini ise Emir Forsa üstlendi.

Serkan Feratİnsanoğlu Kardeşim” ile ilgili “Çanakkale’de üreten 2 müzisyen olarak Şahıs ile pandemi başlarında ortak bir proje için biraraya geldik.Ben Çanakkale’den Almanya’ya taşınmadan önce kısa bir süre içinde şarkı’yı 2 kayıt gününde kaydettik. Ardından yetenekli dostlardan oluşan genç bir ekip ile klibini çektik. Uzun zamandır sizler ile paylaşmak için zamanını bekliyorduk. Umarım şarkı’yı ve klibi seversiniz. Emek veren herkese çok teşekkürler. Gönül isterdi ki şarkının çıktığı gün Çanakkale’de şöyle sahnede dostlara şarkıyı bağıra çağıra söyleyebilseydim. Çanakkale şehrine, insanlarına ve beni besleyen o eşsiz ruhuna bir selam ve küçük bir armağan olsun 1f5a4 - Serkan Ferat ve Şahıs'dan "İnsanoğlu Kardeşim"1f64c - Serkan Ferat ve Şahıs'dan "İnsanoğlu Kardeşim"” ifadelerine yer verdi.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

52 Hertz Yeni Teklisini Yayınladı: “Unholy Religion”

52 Hertz, yayınlanması 2024 yılına ertelenen ilk albümlerinden bir tekli daha yayınladı. Ankara’nın Polatlı ilçesinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: