Serkan Atay’ın Yeni Teklisi ”Kaç Tane Ben” Yayında!

Şarkı yazarı ve müzisyen Serkan Atay, farklı türlerde müzikleri sentezlediği yeni müzik yolculuğundan bir yeni tekli daha yayınladı.

Serkan Atay, Mavi Huydur Bende adlı grubunun dışında solo olarak da 2020 yılından beri teklilerini yayınlamaya devam ediyor. ‘‘Kaç Tane Ben” adlı yeni tekli, 26 Mart tarihinde BBI Music Co. aracılığıyla yayında!

R&B türündeki şarkının sözleri ve altyapısı sanatçı tarafından yapılmış olup yer yer günümüz sound’una uyan soft rap vokaller de bulunuyor. Kaç Tane Ben şehre sıkıştırılmış, beklentiler içinde bocalayan ve hep bir yerlere yetişmek zorunda bırakılan insanın iç sesi gibi.

Farklı müzik türlerine olan ilgisinden dolayı kendi adı ile yayınlamaya başladığı solo çalışmaları için “burası türsüz özgürlüğüm” ifadesini kullanan Serkan Atay, bu motto ile farklı türleri birbirleriyle sentezleyeceği sinyalini de vererek gelecekteki yeni parçalarının hazırlıklarına devam ediyor.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

52 Hertz Yeni Teklisini Yayınladı: “Unholy Religion”

52 Hertz, yayınlanması 2024 yılına ertelenen ilk albümlerinden bir tekli daha yayınladı. Ankara’nın Polatlı ilçesinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: