Sercan Candemir’in Yeni Şarkısı “Belli Değil” Olta 4’te!

Sercan Candemir’in yeni şarkısı “Belli Değil”, pandemi döneminde müzisyenlere yardım amacıyla başlatılan Olta projesinin 4. Albüm serisiyle birlikte yayınlandı.

Son olarak 2019’da “Kararsızlık Çiçekleri” teklisini OnAir Sahne bünyesinde çıkaran ve Akustikhane canlı performansından iki şarkısı da Akustikhane tarafından yayınlanan Sercan Candemir’in yeni teklisi “Belli Değil” Olta projesinin yeni albümünde yerini aldı.

Şarkının söz ve müzikleri, akustik gitar ve dijital enstrüman kayıtları Sercan Candemir’e ait olan şarkıda, elektrik gitarları Osman Baysal çaldı. Şarkının mix-mastering çalışmalarını ise Görkem Emiroğlu tamamladı.

Sercan Candemir, müzisyenliğin ve şarkı yazarlığının yanı sıra; MBA’li Elektrik Elektronik Mühendisi. Radyo programcılığı ve dergi yazarlığı ile ilgilenen müzisyen günlük hayat ve rutinlere dair şarkı sözleri ve düzenlemeleriyle dikkat çekiyor ve küçük yaştan itibaren kendini en iyi müzik yoluyla ifade ettiğine inanıyor.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Alper Kayman’dan Yeni Şarkı: “Eyvallah”

Necati ve Saykolar‘ın elektro gitaristi, aynı zamanda Rockistasyonu.com yazarımız Alper Kayman, “Eyvallah” adını verdiği yeni …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: