Sera Savaş’dan Albüm Öncesi Yeni Tekli: Anlar Mısın Ki

Üretimlerini yayımladığı 2018 yılından beri, hatırı sayılır bir dinleyici topluluğunun dijital platformlarda takibe aldığı Sera Savaş, 2022 yılı içinde yayınlamaya hazırlandığı albüm öncesi teker teker şarkılarını paylaşmaya devam ediyor.

“Başkasının Rüyası” ve “Böyle Kalma” sonrası Garaj Müzik etiketli en yeni taze teklisi “Anlar Mısın Ki” yayında.

Sözü ve müziği Sera Savaş’a ait bu şarkı, şarkı yazma ve yorumlama konusunda ne denli maharetli olduğunu bir kez daha ispatlıyor.

Sera Savaş şarkısıyla ilgili duygularını şöyle anlatıyor:

Sevgi söz konusu olunca, en zor şeylerden birisi, insanın kendisini anlatamamasıdır. Hissettiği şeyleri hissetse ne olur hissetmese ne olur, zaten karşıdaki iki türlü de anlayamıyorsa. Uzaktan sevmek, bunu en iyi tanımlayabilecek durum olabilir. İyi hissettiren, mutlu eden duyguları içinde tutmak zordur. Anlatmak ister insan, defalarca anlatmak. Dinleyenin de bu duyguları ona hissettiren kişi olmasını her şeyden çok ister.

Yeni şarkı, sade ve melodik haliyle, Sera Savaş’ın müzikal olarak başladığı yolculukta ne kadar geliştiğinin en belirgin göstergesi.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Glasxs 2024’e “Çilekli Milkshake” İle Giriyor!

Çilekli Milkshake ile Glasxs sesini yeniden tanımlamaya hazırlanıyor. Cesurca, daha önce gitmediği müzikal alanlara doğru …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: