Selin Baycan Yeni Şarkısını Yayınladı: Dipsiz Kuyu

Selin Baycan, solo kariyerine giriş yaptığı “Tutsak” ve “Ocak” şarkılarının ardından “Dipsiz Kuyu” isimli şarkısını “Kare Müzik” etiketiyle yayınladı.

Söz ve müziği Selin Baycan’a ait olan şarkının prodüksiyonu Şevket Akıncı’yla beraber sanatçının kendisine ait. Etkileyici hikaye anlatıcılığı ve ona eşlik eden melodik yapısı ve güçlü sound’uyla zihinlerde yer eden şarkının demosu sanatçının “Tutsak” şarkısının da prodüktörü olan Görkem Karabudak’la hazırlanmış.

Dipsiz Kuyu”nun düzenlenme aşamasında bas gitar, elektrik gitar, synth’ler ve elektroniklerde Cansun Küçüktürk’ü, davullarda ise Cihan Kahvecioğlu’nu görüyoruz. Trombon aranjmanlarını Hazal Döleneken’in, trompet aranjmanlarını ise Can Ömer Uygan’ın üstlendiği şarkının mix ve mastering’i ise yine Cansun Küçüktürk’e ait.

Mehmet Ömür imzalı videosu ise İğneada’nın Longoz ormanlarında, şarkının büyülü ve ayinvari havasına uygun bir atmosferde çekilmiş.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Alper Kayman’dan Yeni Şarkı: “Eyvallah”

Necati ve Saykolar‘ın elektro gitaristi, aynı zamanda Rockistasyonu.com yazarımız Alper Kayman, “Eyvallah” adını verdiği yeni …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: