Selim Işık ft. Mürşide Şimşek ‘Dünya’ Klibi Yayınlandı!

Selim Işık, beste çalışmalarını derlediği ‘Tutunamayan’ albümünün yeni klibini Mürşide Şimşek ile birlikte seslendirdiği ‘Dünya’ şarkısına çekti.

İkili, daha önce Selim Işık‘ın albümünden bağımsız olarak yaptığı cover çalışması ‘Bir Teselli Ver‘ klibi için kamera karşına geçmiş, şarkının vokalinde de Mürşide yer almıştı.

Söz, müziği ve düzenlemesi Selim Işık‘a ait olan şarkının klip yönetmenliğini de müzisyen kendisi üstlendi.

Mürşide Şimşek, klibi sosyal medya hesabından paylaşarak; ‘Sayesinde; üşürken eğlenmenin mümkün olabildiğini ve ‘Mürşide ağlayabilir misin’ dendiğinde ağlayabildiğimi öğrendiğim (Bkz: 3-43’teki minik gözyaşı) bu klip benim için önemli nitelikte bir tecrübe oldu.Güzel albümünün, güzel bestesine beni misafir ettiği için Selim hocama, klip için en az bizim kadar çabalayan Ege Ergüven, Şebnem Saydam, Çağatay Sılay, Onur Sevinç’e sonsuz kez teşekkür ediyorum’ ifadelerine yer verdi.

Selim Işık ise; ‘klibin çekiminde her türlü desteği veren ve tüm klibi paylaşacak olanlara teşekkür ettiğini‘ belirtti.

Kasım ayında yayınlanan albümde Selim Işık‘a Hidayet Can Özcan, Deniz Tuzcuoğlu, Melek İrdem, Serdar Öztop, Ozan Yuvarlak, Sadi Baydar, Murat İlkan ve Metin Türkcan gibi bir çok müzisyen dostu da eşlik etmiş, albümün ilk video klibi Melek İrdem ile düet gerçekleştirdiği ‘Adım‘ şarkısına gelmişti.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Kadri Karahan’dan Yola Devam Şarkısı: “Gençliğimin Ağacı”

İlk single çalışması “Karanlık Bir Drama”yı 2019 yılında yayınlayan şair, müzik eleştirmeni, fotoğraf sanatçısı ve …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: