Selçuk Belediyesi’nden Hayko Cepkin’e Fahri Hemşehrilik Beratı!

Rock müziğin sevilen ismi Hayko Cepkin‘e 10 yıldır ikamet ettiği İzmir’in Selçuk ilçesinde, belediye meclisinin oybirliği ile aldığı kararla, Selçuk fahri hemşehrilik beratı verildi.

Konuyla ilgili röportaj veren Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel, “Hayko Cepkin’in sadece Selçuk ve Türkiye’nin değil, uluslararası anlamda bir değer olduğunu; fahri hemşehrilik beratı verilmesinin geç bile alınmış bir karar olduğunu, Hayko Cepkin’in inanılmaz derecede Selçuk’a katkıları olan; Selçuk aşığı birisi olduğunu belirterek, “sadece onu biraz taçlandırdıysak ne mutlu bize” açıklamasını yaptı.

Hayko Cepkin ise; “kendisine bir ilki yaşattığı için Filiz Ceritoğlu Sengel‘e teşekkür ettiğini, 10 senedir Selçuk’ta olduğunu, popüler kültürün içerisinde var olan biri olarak ulaşabildiğim her insana gerek tv programları, gerek yaptıkları aktivitelerle burayla ilgili çok şey anlatmaya çalıştığını, Selçuk vatandaşı ilan edildiği için ekstra gururlu olduğunu, bundan sonra daha çok çalışacaklarını” ifade etti.

61779025 10158671428384741 3398043773723213824 n - Selçuk Belediyesi'nden Hayko Cepkin'e Fahri Hemşehrilik Beratı!

Hayko Cepkin ile Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel, geçtiğimiz günlerde 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında İzmir Selçuk‘ta uçaktan atlayış da gerçekleştirmişti.

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

Alper Kayman’dan Yeni Şarkı: “Eyvallah”

Necati ve Saykolar‘ın elektro gitaristi, aynı zamanda Rockistasyonu.com yazarımız Alper Kayman, “Eyvallah” adını verdiği yeni …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: