Sedef Sebüktekin’den Yeni Tekli: Çıplak

Melankolik aşk şarkılarının en hisli söz yazarı ve bestecilerinden Sedef Sebüktekin’den yeni tekli ‘Çıplak’ tüm dijital platformlarda yayında!

Arka arkaya, Unutmam Lazım, Gözün Doysun ve Uzaktan teklilerini yayınlayan sanatçı, aynı zamanda Nova Norda, Birkan Nasuhoğlu ve Can Ozan ile bir araya gelerek 21 günde kaydettiği proje albüm ‘Evde’yi yayınladı. Albümde yer alan Zehir adlı şarkısına çekilen klibinin ardından şimdi “Çıplak” ile sevenleriyle buluşuyor.

Çıplak”, mantığın çok ötesine uzanan sevgiye güvenmeyi ve insanı olduğu gibi sevmenin hikayesini anlatıyor. Sedef Sebüktekin, “İnsan sevdiği için çabalamak ister ama bazen ne yapacağını bilemez. Kendini yetersiz hissetmekle arzulamak arasında sıkışıp kaldığımız yer, birbirimizi gerçekten görmeyi ıskaladığımız yer olabilir mi?” diyerek anlatıyor şarkıyı. “Herkes olduğu haliyle güzel, birbirimizi bu şekilde sevmek, sevmelerin en güzeli.” 

Söz ve müziği Sedef Sebüktekin imzası taşıyan şarkının düzenlemesi yine kendisine ve Cihangir Aslan’a ait. Şarkının mix ve mastering’i Evren Arkman tarafından yapıldı. Şarkının kapak fotoğrafı Ogün Akgül (oastabis) ‘e ait. 

Hakkında Emrullah Tamer Uz

Rockistasyonu.com Genel Yayın Yönetmeni Uz Multimedya Kurucu

Diğer Haberler

52 Hertz Yeni Teklisini Yayınladı: “Unholy Religion”

52 Hertz, yayınlanması 2024 yılına ertelenen ilk albümlerinden bir tekli daha yayınladı. Ankara’nın Polatlı ilçesinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: